Alūnės, heicherelės, tiarelės

Yra 15 prekės (-ių)

Alūnė AMBER WAVES

Heuchera AMBER WAVES

Nuo gelsvai rusvos iki įvairių atspalvių oranžinės ir rudos. Pavėsyje šviesesnė, saulėje sodrių rudų spalvų. Lapai giliai karpyti, jauni rausvesni. 20 cm. aukščio (su žiedais iki 35 cm.) ir 45 cm. pločio. Žydi rožinės spalvos žiedeliais gegužės - birželio mėn. 

3.00

Alūnė BLACK TAFFETA

Heuchera BLACK TAFFETA

Auga 30 cm. (žydėjimo metu iki 50 cm.) aukščio ir 40 cm. pločio kupstas. Blizgūs tamsiai violetinės spalvos lapai su garbanotais krašteliais. Žydi baltai kreminiais žiedeliais gegužės-liepos mėn. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva. Tinka įvairiose kompozicijose priekiniam plane, apvadams.

3.00

Alūnė CHERRY COLA

Heuchera CHERRY COLA

Auga 20 cm. aukščio (su žiedais 45 cm.) ir 35 cm pločio kupstas. Lapai raudonai rudi. Žiedai taip pat raudoni. Vieta saulėta ar pusiau pavėsis. Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Žiemoja gerai. Tinka įvairiems spalviniams deriniams.

3.00

Alūnė CINNABAR SILVER

Heuchera CINNABAR SILVER

Auga 25 cm. aukščio ir 35 cm. pločio kupstas. Lapai sidabriški su žaliu atspalviu ir tamsiomis gyslomis. Žiedai raudoni. Mėgsta saulėtą ar pusiau šešėlingą vietą, vidutinio drėgnumo ir derlingumo žemę. Žiemoja gerai. Tinka įvairiems spalviniams deriniams.

3.00

Alūnė DEW DROPS

Heuchera DEW DROPS

Jauni lapai žaliai margi su baltu. Vėliau įgauna sidabriško raudonumo. 40 cm. aukščio (su žiedais 60 cm.) ir 30 cm. pločio. Žydi raudonai birželio - liepos mėn. 

3.00

Alūnė LEMON SUPREME

Heuchera LEMON SUPREME

Lapai geltoni, 20 cm. aukščio (su žiedais 35 cm.) ir 45 cm. pločio. Žydi baltai vasaros viduryje. Tinka saulėta ar dalinio pavėsio vieta.

3.00

Alūnė MARMALADE

Heuchera MARMALADE

Auga 25 cm aukščio ir 45 cm pločio kupstas. Lapai karamelinės spalvos, apatinė lapo pusė rožinė, kraštai banguoti. Suformuoja tvirtą, standų kerą. Žiedai balti. Auga saulėtoje arba pusiau šešėlingoje vietoje. Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo.

Nuo 3.00

Alūnė NORTHERN EXPOSURE RED

Heuchera NORTHERN EXPOSURE RED

Auga 25 cm aukščio (su žiedais 45 cm.) ir 45 cm pločio. Žydi kreminiai gelsvais žiedais gegužės - birželio mėn. Lapai raudoni, suformuoja tvirtą kupstelį. Vieta saulėta ar dalinis pavėsis. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

3.00

Alūnė SHANGHAI

Heuchera SHANGHAI

Lapai violetiniai su sidabrišku apnašu. Žydi baltais žiedeliais gegužės - rugsėjo mėn. 25 cm. aukščio (su žiedais iki 45 cm.) ir 30 cm. pločio. Mėgsta saulėtas ar dalinio pavėsio vietas. 

3.00

Alūnė SPELLBOUND

Heuchera SPELLBOUND

Jauni lapai sidabriniai su tamsiomis gyslomis. Vėliau nusidažo gražiomis violetinėmis spalvomis. Auga 23 cm. aukščio (su žiedais iki 40 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi baltai kreminiais žiedeliais gegužės -rugsėjo mėn. Dirva vidutinio derlingumo ir drėgnumo. Vieta saulėta ar dalinis pavėsis.

3.00

Puslapiai