Avietės

Yra 8 prekės (-ių)

Avietė GLEN AMPLE

Rubus idaeus GLEN AMPLE

Išparduota. Prekyboje rudenį. 

Labai derlinga vasarinių ankstyvųjų aviečių angliška veislė. Noksta nuo liepos pradžios. Patraukli savo dideliu atsparumu šalčiams ir aukštu atsparumu ligoms. Imponuoja ne tik labai skaniomis uogomis, bet ir jų dydžiu bei derlingumu: uogos super stambios (8-10g), pailgos, labai transportabilios.

1.20

Avietė juodoji BRISTOL

Rubus occidentalis BRISTOL

Išparduota. Prekyboje rudenį. 

Didelės, originalios juodos spalvos, sultingos, skanios uogos. Paprasta auginti, greitai auganti, stipriomis lengvai išlinkusiomis šakomis, neleidžia šaknų atžalų. Užauga iki 2-4 metrų. Auginama su atramomis, patrumpinus viršūnes. Uogos didelės, apvalios, lengvai skinasi.

Nuo 2.50

Avietė POKUSA

Rubus idaeus POKUSA

Išparduota. Prekyboje rudenį. 

Remontantinė veislė. Uogos dera ant vienmečių stiebų. Stiebai vidutinio augumo, tvirti. Uogos labai didelės, šiek tiek pailgos formos, ryškiai raudonos, labai skanios, su lengvu pūkeliu.

 

Nuo 1.50

Avietė POLANA

Rubus idaeus POLANA

Išparduota. Prekyboje rudenį. 

Pasaulio versliniuose avietynuose paplitusi remontantinių aviečių veislė, pasižyminti gausiu ir ankstyvu derliumi bei neblogos kokybės uogomis. Uogos stambios (apie 4 g), gražios, tamsiai raudonos, blizgančios, pailgos, rūgščiasaldžio skonio, vidutiniškai transportabilios; kaulavaisiukai stipriai suaugę,

2.00

Avietė POLESIE

Rubus idaeus POLESIE

Išparduota. Prekyboje rudenį. 

Nauja remontantinių aviečių veislė. Uogos stambios ar labai stambios, tamsiai raudonos, neblizgančios, širdies formos, tinka desertams gaminti. Krūmai vidutinio augumo, galima auginti be atramų.

 

Nuo 1.50

Avietė POLKA

Rubus idaeus POLKA

Išparduota. Prekyboje rudenį. 

Nauja ir pasaulyje sparčiai plintanti remontantinė aviečių veislė, išsiskirianti geros kokybės uogomis ir ankstyvu derliumi. Uogos stambios, skaisčiai raudonos, blizgančios, tvirtos, labai gero skonio, išsiskiria gera kokybe net ir ilgokai po nuskynimo. Pradeda derėti anksti – liepos pabaigoje ar rugpjūčio pradžioje.

Nuo 1.20

Avietė PORANNA ROSA

Rubus idaeus PORANNA ROSA

Išparduota. Prekyboje rudenį. 

Remontantinė geltonuogė derlinga veislė. Krūmas iki 1,5 m. aukščio su tvirtais stiebais. Antramečiai ūgliai dera liepos mėn., o nauji ūgliai nuo rugsėjo pradžios iki sezono pabaigos. Uogos geltonos spalvos, minkštimas tvirtas, sultingas ir skanus. Puikiai tinka uogienėms, kompotams ar šaldyti.

 

Nuo 1.50

Avietės LASZKA

Rubus idaeus LASZKA

Išparduota. Prekyboje rudenį. 

Labai ankstyva, greitai auganti, stipriomis šakomis veislė. Uogos labai didelės ir didelės, apie 4 cm ilgio, šviesios, kūginės, pailgos, skanios. Derlingumas - labai aukštas. Kaip ir visoms avietėms, reikalinga saulėta vieta, derlinga žemė.

Nuo 1.50