Bijūnai

Yra 4 prekės (-ių)

Medingi (sumedėję) bijūnai įv. spalvų

Paeonia suffruticosa

 Medingi bijūnai formuoja krūmą ir lieka žiemoti ant šakų sukrovę pumpurus kitiems metams (priešingai nei paprastieji bijūnai, kurių antžeminė dalis rudenį nunyksta, o pavasarį vėl atauga). Žydi jie gegužės – birželio mėn. apie 2 savaites. Žiedai labai puošnūs ir kvapnūs. Krūmas užauga nuo 1 m. iki 2 m., priklausomai nuo rūšies.  Žiedų diametras siekia iki 25 cm.

Nuo 18.00

Puikusis bijūnas BALTAS

Paeonia lactiflora

Daugiametis šviesomėgis augalas iki 80 cm. aukščio ir 40 cm. pločio keru. Žydi baltais dideliais kvapniais ir labai puošniais žiedais gegužės - birželio mėn. Bijūnai nepakenčia dirvos užmirkimo - jų neturi užlieti polaidžio ar po lietaus besikaupiąs vanduo. Sodinkite augalus ant kalnelio ar aukštesnėje lysvėje. Dirva turi būti ne tik derlinga, bet ir giliai supurenta. 

9.00

Puikusis bijūnas RAUDONAS

Paeonia lactiflora

Daugiametis šviesomėgis augalas iki 80 cm. aukščio ir 40 cm. pločio keru. Žydi raudonais dideliais kvapniais ir labai puošniais žiedais gegužės - birželio mėn. Bijūnai nepakenčia dirvos užmirkimo - jų neturi užlieti polaidžio ar po lietaus besikaupiąs vanduo. Sodinkite augalus ant kalnelio ar aukštesnėje lysvėje. Dirva turi būti ne tik derlinga, bet ir giliai supurenta. 

9.00

Puikusis bijūnas ROŽINIS

Paeonia lactiflora

Daugiametis šviesomėgis augalas iki 80 cm. aukščio ir 40 cm. pločio keru. Žydi rožiniais dideliais kvapniais ir labai puošniais žiedais gegužės - birželio mėn. Bijūnai nepakenčia dirvos užmirkimo - jų neturi užlieti polaidžio ar po lietaus besikaupiąs vanduo. Sodinkite augalus ant kalnelio ar aukštesnėje lysvėje. Dirva turi būti ne tik derlinga, bet ir giliai supurenta. 

9.00