Budlėjos

Yra 9 prekės (-ių)

Budlėja BLACK KNIGHT

Buddleja davidii BLACK KNIGHT

Krūmas iki 1,2 m. mėlynai violetiniais žiedais. Žydi kasmet ir gausiai ant pirmamečių ūglių nuo liepos mėn. iki rudens. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų.

6.00

Budlėja BUTTERFLY TOWER

Buddleja davidii BUTTERFLY TOWER

Ši budlėja auga kolonine forma, gali pasiekti 2 m. aukštį, plotis 1 m. Žiedai violetinės spalvos. Budlėjos šviesamėgės. Kad geriau augtų ir žydėtų, joms parinkite saulėtą vietą, apsaugotą nuo vėjų ir skersvėjų. Dirvai augalai nėra reiklūs, bet tik derlingoje išauga gražūs. 

9.00

Budlėja DREAMING PURPLE

Buddleja davidii DREAMING PURPLE

Žydi nuo birželio iki spalio mėn. purpurinės spalvos žiedais. Krūmelis 0,70 m. aukščio ir 0,50 m. pločio. Žiedų nektaras privilioja gausybę vabzdžių, drugelių, todėl jie dar vadinami drugelių krūmais. Mėgsta saulėtas vietas, derlingą, drėgnesnį, bet neužmirkusį dirvožemį. Galima auginti vazonuose. Vasarą vazone pasodintą budlėją laikykite atviroje, bet nevėjuotoje vietoje.

6.00

Budlėja PINK

Buddleja davidii PINK

Aukštis 1 - 1,5 m. Žiedynai kvapnūs, rožiniai. Lapai žaliai pilki, pailgi. Visos budlėjos šviesamėgės. Kad geriau augtų ir žydėtų, joms parinkite saulėtą vietą, apsaugotą nuo vėjų ir skersvėjų. Dirvai augalai nėra reiklūs, bet tik derlingoje išauga gražūs. Davido budlėja mėgsta kalkingą dirvožemį.

6.00

Budlėja PINK DELIGHT

Buddleja PINK DELIGHT

Žydi kasmet ir gausiai birželio - rugsėjo mėn. rožinės spalvos žiedais. Žiedų kekės iki 20-30 cm. ilgio. Krūmas šiek tiek išsvyrusiomis šakomis, siaurais žaliais lapais iki 1,7 m. aukščio. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų. Nektaras privilioja gausybę vabzdžių, drugelių, todėl jos dar vadinamos drugelių krūmais.

6.00

Budlėja ROYAL RED

Buddleja davidii ROYAL RED

Žydi kasmet ir gausiai birželio - rugsėjo mėn. raudonai violetinės spalvos žiedais. Krūmas šiek tiek išsvyrusiomis šakomis, siaurais žaliais lapais iki 1,7 m. aukščio. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų. Nektaras privilioja gausybę vabzdžių, drugelių, todėl jos dar vadinamos drugelių krūmais.

6.00

Budlėja SNOW WHITE

Buddleja davidii SNOW WHITE

Krūmas iki 1,5 m. baltais žiedais. Žydi kasmet ir gausiai ant pirmamečių ūglių birželio - spalio mėn.. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų.

6.00

Budlėja WHITE PROFUSION

Buddleja davidii WHITE PROFUSION

Aukštis iki 1,5 m. Žiedynai balti, 25-35 cm. ilgio, kvapnūs. Lapai žaliai pilki, pailgi. Visos budlėjos šviesamėgės. Kad geriau augtų ir žydėtų, joms parinkite saulėtą vietą, apsaugotą nuo vėjų ir skersvėjų. Dirvai augalai nėra reiklūs, bet tik derlingoje išauga gražūs. Davido budlėja mėgsta kalkingą dirvožemį.

6.00

Budlėja WISTERIA LANE

Buddleja davidii WISTERIA LANE

Ši budlėja žydi žemyn svyrančiomis ilgomis žiedų kekėmis (iki 50 cm ilgio)  kaip visterijos. Žiedai violetinės spalvos, kvapnūs. Žydi liepos - spalio mėn. Krūmas pasiekia 1,5 m. aukštį ir tiek pat pločio. Budlėjos šviesamėgės. Kad geriau augtų ir žydėtų, joms parinkite saulėtą vietą, apsaugotą nuo vėjų ir skersvėjų. Dirvai augalai nėra reiklūs, bet tik derlingoje išauga gražūs. 

6.00