Budlėjos

Yra 28 prekės (-ių)

Budleja LILAC CHIP "Valbud3"

Buddleja Lilac Chip "Valbud3"

Krūmas šiek tiek išsvyrusiomis šakomis, siaurais žaliais blizgiais lapais tik iki 0,5 m. aukščio ir iki 0,7m. pločio. Žydi kasmet ir gausiai sodriai violetiniais žiedais su oranžine akute nuo liepos mėn. iki rudens. Žiedų kekės iki  25 cm. ilgio ir 6 cm. pločio. Puikiai tinka auginti vazonuose. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų.

9.00

Budlėja MISS RUBY

Buddleja MISS RUBY

Krūmas  1-1,3 m. nepaprastai ryškiai raudonai violetiniais žiedais. Žydi kasmet ir gausiai ant pirmamečių ūglių nuo liepos mėn. iki rudens. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų. Sodiname į derlingą pralaidų gruntą, ir saulėje.

Prekyboje nuo balandžio pabaigos.

Nuo 9.00

Budlėja BLACK KNIGHT

Buddleja davidii BLACK KNIGHT

Krūmas iki 1,2 m. mėlynai violetiniais žiedais. Žydi kasmet ir gausiai ant pirmamečių ūglių nuo liepos mėn. iki rudens. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų.

6.00

Budlėja BUTTERFLY TOWER

Buddleja davidii BUTTERFLY TOWER

Ši budlėja auga kolonine forma, gali pasiekti 2 m. aukštį, plotis 1 m. Žiedai violetinės spalvos. Budlėjos šviesamėgės. Kad geriau augtų ir žydėtų, joms parinkite saulėtą vietą, apsaugotą nuo vėjų ir skersvėjų. Dirvai augalai nėra reiklūs, bet tik derlingoje išauga gražūs. 

9.00

Budlėja davido GULLIVER

Buddleja davidii Gulliver

Kompaktiškas krūmas, iki 1,5 – 2 m aukštį ir  1,2 m plotį. Žydėjimas tęsiasi nuo birželio iki rugsėjo mėnesio. Rausvai alyviniai žiedynai siekia iki 30 cm ilgį. Lapai žalios spalvos.  Gerai auga saulėtoje,derlingoje, drėgnoje, bet neužmirkusioje dirvoje.

Parduodamas 3 litrų vazone.

Prekyboje nuo balandžio pabaigos.

6.00

Budlėja davido PEACOCK

Buddleja davidii Peacock

Krūmas tvirtomis šakomis, siaurais žaliais lapais iki 1 - 1,5 m. aukščio ir tiek pat pločio. Žydi kasmet ir gausiai rausvai violetiniais žiedais su oranžine akute nuo liepos mėn. iki rudens. Žiedų kekės gana plačios iki  25 cm. ilgio ir 10 cm. pločio. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų.

6.00

Budlėja davido REVE DE PAPILLON BLUE "Minpap3"

Buddleja davidii Reve de Papillon Blue "Minpap3"

Krūmas šiek tiek išsvyrusiomis šakomis, siaurais žaliais blizgiais lapais iki 1,5-2,0 m. aukščio ir panašaus pločio. Žydi kasmet ir gausiai rausvai violetiniais žiedais su oranžine akute nuo liepos mėn. iki rudens. Žiedų kekės labai didelės iki  40-45 cm. ilgio ir 10 cm. pločio. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų.

Nuo 6.00

Budlėja davido ELLENS BLUE

Buddleja davidii Ellens Blue

Krūmas šiek tiek išsvyrusiomisšakomis, žaliais lapais iki 1 - 1,5 m. aukščio ir tiek pat pločio. Žydi kasmet ir gausiai melsvais žiedais su oranžine akute nuo liepos mėn. iki rudens. Žiedų kekės iki  20-25cm. ilgio ir 8 cm. pločio. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų.

6.00

Budlėja davido FLUTTERBY PINK

Buddleja davidii Flutterby Pink

'Flutterby' veislės budlėjos išsiskiria gausiu bei ankstyvesniu, nei įprasta kitoms veislėms, žydėjimu, prasidedančiu jau birželio mėnesį. Šios veislės budlėjos visą savo energiją skiria žiedynų, o ne sėklų formavimui. 

Nuo 6.00

Budlėja davido ILE de FRANCE

Buddleja davidii Ile de France

Kompaktiškas krūmas, iki 1,5 – 2,5 m aukštį ir panašų plotį. Žydėjimas tęsiasi nuo birželio iki rugsėjo mėnesio. Sodrūs alyviniai žiedynai siekia iki 15-20 cm ilgį. Lapai žalios spalvos.  Gerai auga saulėtoje,derlingoje, drėgnoje, bet neužmirkusioje dirvoje.

Parduodamas 3 litrų vazone.

Prekyboje nuo balandžio pabaigos.

6.00

Puslapiai