Čiobreliai

Yra 5 prekės (-ių)

Čiobrelis citrininis AUREUS

Thymus citriodorus AUREUS

Aromatinis daugiametis augalas. Aukštis 10–30 cm. Žiedai rausvos spalvos, lapai margi žaliai gelsvi. Žydi gegužės - birželio mėn. Augalas turi vaistinių, prieskoninių savybių. Mėgsta saulėtą vietą. Kaip ir kiti čiobreliai naudojamas arbatoms, kaip prieskonis, kaip antibakterinė, vaistinė medžiaga.

2.50

Čiobrelis citrininis DOONE VALLEY

Thymus citriodorus DOONE VALLEY

Aromatinis daugiametis augalas. Aukštis 5-10 cm., plotis 30-60 cm. Žiedai rausvos spalvos, lapai margi žaliai geltoni. Žydi gegužės - liepos mėn. Augalas turi vaistinių, prieskoninių savybių. Mėgsta saulėtą vietą. Kaip ir kiti čiobreliai naudojamas arbatoms, kaip prieskonis, kaip antibakterinė, vaistinė medžiaga.

2.50

Čiobrelis citrininis GOLDEN LEMON

Thymus citriodorus GOLDEN LEMON

Daugiametis, labai aromatingas augalas. Iki 15 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 20 cm.) ir 30 cm. pločio. Lapai smulkūs, žali su geltonais krašteliais, žiedai rausvi. Žydi birželio – liepos mėnesiais. Tinka saulėta vieta. Čiobrelio žolė lietuviškoje liaudies medicinoje laikoma vaistine medžiaga. Renkamos šakelės su lapeliais ir žiedeliais jų žydėjimo metu.

2.50

Čiobrelis citrininis SILVER QUEEN

Thymus citriodorus SILVER QUEEN

Dar viena dekoratyvi pilkšvos spalvos citrininių čiobrelių veislė. Kaip ir kitos veislės, puikiai gali būti naudojama prieskoniams ar kaip vaistinė žolė. Aukštis 15 cm. (su žiedais iki 30 cm.), plotis iki 35 cm. Žydi birželio - liepos mėn. švelniai rožiniais žiedeliais. 

2.50

Čiobrelis vaistinis COMPACTUS

Thymus vulgaris COMPACTUS

Aromatinis daugiametis augalas. Aukštis 10-20 cm. Žiedai alyvinės spalvos, susitelkę šakučių viršūnėse. Žydi birželio - rugpjūčio mėn. Augalas turi vaistinių, prieskoninių savybių. Mėgsta saulėtą vietą. Kaip ir kiti čiobreliai naudojamas arbatoms, kaip prieskonis, kaip antibakterinė, vaistinė medžiaga.

Nuo 3.00