Flioksai

Yra 15 prekės (-ių)

Flioksas šluotelinis FLAME CORAL

Phlox paniculata FLAME CORAL

Prekyboje nuo gegužės mėn. 

Žydi VII-IX mėnesį kvapniais oranžiniais žiedais. Gėlės aukštis 30 cm. (žydėjimo metu 50 cm.) ir iki 30 cm. pločio. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, derlingoje, lengvai drėgnoje dirvoje. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, galima skinti puokštėms.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME MARINE

Phlox paniculata FLAME MARINE

Švelniai melsvas šluotelinis flioksas. Šluoteliniai flioksai ilgaamžė ir nereikli daugiametė gėlė. Žydi VII-IX mėnesį. Gėlės aukštis 30 cm. (žydėjimo metu 50 cm.) ir iki 30 cm. pločio. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, žemei nereikli. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, kvepia, galima skinti puokštėms. Nužydėjusius žiedynus reikia nukirpti, kad augalas vėl žydėtų. 

3.00

Flioksas šluotelinis FLAME PRO LIGHT BLUE

Phlox paniculata FLAME PRO LIGHT BLUE

30 cm. aukščio (su žiedais iki 50 cm.) ir 30 cm. pločio. Žiedeliai šviesiai melsvi. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus.

3.00

Flioksas šluotelinis FLAME PRO SOFT PINK

Phlox paniculata FLAME PRO SOFT PINK

30 cm. aukščio (su žiedynais iki 50 cm.) ir 30 cm. pločio. Žiedai balti su rožiniu viduriuku. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Dirvožemis turi būti derlingas, turintis daug humuso, drėgnas, šiek tiek rūgštus ir laidus vandeniui.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME RED

Phlox paniculata FLAME RED

Prekyboje gegužės mėn. 

30 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 50 cm.) ir 30 cm. pločio. Žydi raudonai liepos - rugsėjo mėn. Flioksai nuo seno labai mėgiami, gausiai paplitę miestų bei kaimų gėlynuose. Stiebas stačias, apaugęs pailgais, bekočiais lapais. Tinka saulėta ar dalinio pavėsio vieta.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME WHITE

Phlox paniculata FLAME WHITE

Prekyboje gegužės mėn. 

30 cm. aukščio (su žiedais iki 50 cm.) ir 30 cm. pločio. Žiedynai stambūs baltos spalvos. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME® PRO VIOLET CHARM

Phlox paniculata FLAME® PRO VIOLET CHARM

30 cm. aukščio (su žiedynais iki 50 cm.) ir 30 cm. pločio. Žiedai violetiniai su baltu viduriuku. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Dirvožemis turi būti derlingas, turintis daug humuso, drėgnas, šiek tiek rūgštus ir laidus vandeniui.

3.50

Flioksas šluotelinis FOREVER PINK

Phlox paniculata FOREVER PINK

Nereikli, ilgaamžė, gausiai ir ilgai žydinti gėlė. Žydi purpuriniais žiedais VI-IX mėn. Augalo aukštis su žiedynais 40 cm., plotis - 45 cm. Auga saulėtoje ar pusiau šešėlingoje vietoje, dirvai nereikli. Tinka įvairioms daugiamečių gėlių kompozicijoms, skynimui.

3.50

Flioksas šluotelinis NARWIANSKI WIR

Phlox paniculata NARWIANSKI WIR

Ilgaamžė ir nereikli daugiametė gėlė. Žydi VII-VIII mėnesį, žiedai švelniai rožiniai su tamsesniu viduriuku. Gėlės aukštis 80 cm. (žydėjimo metu 100 cm.) ir iki 50 cm. pločio. Lapai margi, žali su gelsvu atspalviu. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, žemei nereikli. Žiemoja puikiai.

3.50

Flioksas ylalapis EMERALD CUSHION BLUE

Phlox subulata EMERALD CUSHION BLUE

Žemutis (10-15 cm. aukščio), besidriekiantis iki 45 cm. pločio flioksas. Lapeliai tamsiai žali, panašūs į spyglius. Žydi IV – VI mėn. švelniai mėlynai. Mėgsta saulėtas vietas, pralaidžią dirvą.

3.00

Puslapiai