Flioksai

Yra 9 prekės (-ių)

Flioksas palaipinis SWEET SEDUCTION BLUE

Phlox stolonifera SWEET SEDUCTION BLUE

Žemas besidriekiantis flioksas 8 cm. aukščio (su žiedais iki 20 cm. aukščio) ir 30 cm. pločio. Žydi IV – V mėn. mėlynai. Mėgsta saulėtas vietas, pralaidžią dirvą.

3.00

Flioksas šluotelinis EARLY WHITE

Phlox paniculata EARLY WHITE

25 cm. aukščio (su žiedais 30 cm.) ir 30 cm. pločio. Žydi liepos - rugsėjo mėn. baltai. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus.

2.00

Flioksas šluotelinis FLAME BLUE

Phlox paniculata FLAME BLUE

30 cm. aukščio (su žiedais iki 50 cm.) ir 30 cm. pločio. Žiedeliai šviesiai melsvi. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus.

3.00

Flioksas šluotelinis FLAME PURPLE

Phlox paniculata FLAME PURPLE

Ilgaamžė ir nereikli daugiametė gėlė. Žydi VII-IX mėnesį violetiniais žiedais. Gėlės aukštis 30 cm. (žydėjimo metu 50 cm.) ir iki 30 cm. pločio. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, žemei nereikli. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, kvepia, galima skinti puokštėms.

3.00

Flioksas šluotelinis FLAME WHITE EYE

Phlox paniculata FLAME WHITE EYE

30 cm. aukščio (su žiedais iki 50 cm.) ir 30 cm. pločio. Žiedeliai balti su violetiniu viduriuku. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus.

3.00

Flioksas šluotelinis JADE

Phlox paniculata JADE

40 cm. aukščio (su žiedais 50 cm.) ir 40 cm. pločio. Žiedai balti su žalsvais krašteliais. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Mėgsta saulėtas vietas.

3.00

Flioksas šluotelinis PEPPERMINT TWIST

Phlox paniculata PEPPERMINT TWIST

Tvirti, stambūs šluoteliniai žiedynai. Nereikli, ilgaamžė, gausiai žydinti gėlė. Žiedai ryškiai rožiniai su balta juostele, žydi VII-IX mėn. Kompaktiškaa, augalo aukštis su žiedynais 40 cm., plotis 30 cm. Auga saulėtoje ar pusiau šešėlingoje vietoje, dirvai nereikli. Tinka įvairioms daugiamečių gėlių kompozicijoms, skynimui.

3.00

Flioksas šluotelinis PURPLE KISS

Phlox paniculata PURPLE KISS

Kantri, ilgaamžė ir nereikli daugiametė gėlė. Žydi VII-IX mėnesį violetiniais su baltu viduriuku žiedais. Gėlės aukštis žydėjimo metu 45 cm. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, žemei nereikli. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, kvepia, galima skinti puokštėms.

3.00

Flioksas ylalapis SCARLET FLAME

Phlox subulata SCARLET FLAME

Žemutis (10 cm. aukščio, žydėjimo metu iki 15 cm.), besidriekiantis flioksas (plotis iki 30 cm.). Lapeliai tamsiai žali, panašūs į spyglius. Žydi V – VI mėn. raudonai. Mėgsta saulėtas vietas, pralaidžią dirvą.

3.00