Flioksai

Yra 13 prekės (-ių)

Flioksas šluotelinis EARLY PURPLE EYE

Phlox paniculata EARLY PURPLE EYE

EARLY flioksų veislė yra ankstyviausių flioksų grupė, žydinti 2-3 savaitėmis anksčiau už kitas veisles. Žiedai dvispalviai (alyviniai su balta), kvapnūs. Kero aukštis 25 cm. (su žiedynais iki 30 cm.) ir 30 cm. pločio. Dirvožemis turi būti derlingas, turintis daug humuso, drėgnas ir laidus vandeniui.

3.50

Flioksas šluotelinis EARLY RED

Phlox paniculata EARLY RED

Prekyboje nuo birželio mėn.

25 cm. aukščio (su žiedais 30 cm.) ir 30 cm. pločio. Žydi liepos - rugpjūčio mėn. raudonai. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME CORAL

Phlox paniculata FLAME CORAL

Žydi VII-IX mėnesį kvapniais oranžiniais žiedais. Gėlės aukštis 30 cm. (žydėjimo metu 50 cm.) ir iki 30 cm. pločio. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, derlingoje, lengvai drėgnoje dirvoje. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, galima skinti puokštėms.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME LILAC

Phlox paniculata FLAME LILAC

Ilgaamžė ir nereikli daugiametė gėlė. Žydi VII-IX mėnesį alyvinės spalvos dideliais žiedynais. Augalo aukštis 30 cm. (žydėjimo metu 50 cm.) ir iki 30 cm. pločio. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, žemei nereikli. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, kvepia, galima skinti puokštėms.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME PINK

Phlox paniculata FLAME PINK

Ilgaamžė ir nereikli daugiametė gėlė. Žydi VII-IX mėnesį rožiniai - violetiniais žiedais. Gėlės aukštis 30 cm. (žydėjimo metu 50 cm.) ir iki 30 cm. pločio. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, žemei nereikli. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, kvepia, galima skinti puokštėms.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME PRO SOFT PINK

Phlox paniculata FLAME PRO SOFT PINK

30 cm. aukščio (su žiedynais iki 50 cm.) ir 30 cm. pločio. Žiedai balti su rožiniu viduriuku. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Dirvožemis turi būti derlingas, turintis daug humuso, drėgnas, šiek tiek rūgštus ir laidus vandeniui.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME RED

Phlox paniculata FLAME RED

30 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 50 cm.) ir 30 cm. pločio. Žydi raudonai liepos - rugsėjo mėn. Flioksai nuo seno labai mėgiami, gausiai paplitę miestų bei kaimų gėlynuose. Stiebas stačias, apaugęs pailgais, bekočiais lapais. Tinka saulėta ar dalinio pavėsio vieta.

3.00

Flioksas šluotelinis FLAME WHITE

Phlox paniculata FLAME WHITE

30 cm. aukščio (su žiedais iki 50 cm.) ir 30 cm. pločio. Žiedynai stambūs baltos spalvos. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus. Dirvožemis turi būti derlingas, turintis daug humuso, drėgnas, šiek tiek rūgštus ir laidus vandeniui.

3.50

Flioksas šluotelinis GRENADINE DREAM

Phlox paniculata GRENADINE DREAM

Aukštis 45-60 cm. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus.

3.50

Flioksas šluotelinis Younique ORANGE ELITE

Phlox paniculata Younique 'Orange Elite'

Iki 40 cm. aukščio. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus.

3.00

Puslapiai