Jazminai

Yra 6 prekės (-ių)

Jazminas BELLE ETOILE

Philadelphus BELLE ETOILE

Greitai augantis krūmas baltais kreminiais žiedais su kaštonine akute.

Pritaikymas: alpinariumams, šlaitams, grupėmis ir pavieniui, privačiuose ir viešuose želdynuose, kaip akcentinis ar foninis augalas.

Reiklumas: saulėta, dalinis pavėsis, dirvožemiui nereiklus, zona 4-8. 

 

Nuo 4.50

Jazminas BOUQUET BLANC

Philadelphus BOUQUET BLANC

Gausaus ir ilgo žydėjimo, fontano formos krūmas. Žiedai balti pilnaviduriai, kvapnūs su geltonais viduriukais. Krūmas pasiekia iki 2 m. aukštį ir 1,5 m. plotį. Tinka saulėta vieta ar dalinis pavėsis. Dirvožemiui nereiklus. 

Nuo 4.50

Jazminas LEMOINEI

Philadelphus x lemoinei LEMOINEI

Užaugantys iki 1,5-2  m aukščio krūmai. Žiedai balti kvapūs 3 - 4 cm diametro. Jie sutelkti po 3 - 5 į kekes. Jazminai gerai auga derlingose, humusu turtingose dirvose. Nemėgsta aukštų gruntinių vandenų. Gali augti daliniame pavėsyje, bet gausiai žydi tik saulėtoje vietoje.

4.50

Jazminas MONT BLANC

Philadelphus MONT BLANC

Žydi: VI-VII

Sodinimo vieta: pusiau saulėta, saulėta

Kompaktiškas iki 1 m. aukščio krūmas. Lapai tamsiai žali. Stambūs kvapnūs nepilnaviduriai žiedai. Gerai auga visuose dirvožemiuose. Gražiai atrodo pasodinti pavieniui ar grupėmis.

Nuo 4.50

Jazminas SNOWBELLE

Philadelphus SNOWBELLE

Žydi: VI-VII

Sodinimo vieta: pusiau saulėta, saulėta

Greitai augantis iki 2 metrų aukščio. Lapai tamsiai žali. Žiedai pilnaviduriai, sniego baltumo, žydi labai gausiai, malonaus aromato. Mėgsta purią, derlingą dirvą. Galima sodinti kaip žydinčią gyvatvorę.

Nuo 4.50

Jazminas VIRGINAL

Philadelphus VIRGINAL

Žydi: VI-VII

Sodinimo vieta: pusiau saulėta, saulėta

Kompaktiškas iki 1,8 metro aukščio krūmas. Lapai tamsiai žali. Labai puošnūs pilnaviduriai, kvepiantys žiedai. Gerai auga visuose dirvožemiuose. Gražiai atrodo pasodinti pavieniui, grupėmis, formuojamoms ir natūralioms gyvatvorėms.

Nuo 4.50