Kiti krūmai

Yra 15 prekės (-ių)

Amerikinė (Lamarko) medlieva

Amelanchier canadensis lamarckii

Tai didelis, 4-6 m aukščio lengvai nusvyrantis, išsiplėtojantis krūmas ar medelis. Laja 4-6 m pločio, piltuvo formos. Žiedai balti, žydi nuo balandžio iki gegužės. Vaisius - tamsiai purpurinis obuolėlis. Jis yra valgomas, saldokas. Mėgsta saulėtą vietą arba dalinį šešėlį, pralaidžią smėlingą arba molingą žemę.

6.00

Bereinutis japoninis (pieris) LITTLE HEATH

Pieris japonica LITTLE HEATH

Žemas, tankus, visžalis krūmas. Jauni lapai rausvi, vėliau sidabriškai baltai margi. Geriau auga purioje, pralaidžioje vandeniui ir orui dirvoje, pakankamai drėgnoje. Sunkiose, užmirkusiose dirvose šie augalai skursta, praranda atsparumą ligoms bei kenkėjams. Jie jautrūs sausrai, karštam sausam orui, todėl tokiu laikotarpiu juos reikia laistyti.

5.00

Bereinutis japoninis (pieris) VARIEGATA

Pieris japonica VARIEGATA

Visžalis, neaukštas, tankus krūmas. Užauga iki 0,8-1 m aukščio. Lapų kraštai geltonai balti, abi lapo pusės blizgančios, lapai pailgi, standūs. Jauni ūgliai ir lapai šviesiai raudoni. Smulkūs balti žiedai susitelkę šluotelėse, žydi balandžio, gegužės mėnesį. Bereinučiai prižiūrimi panašiai kaip jų giminaičiai rododendrai: jie mėgsta drėgnoką, purią, rūgščią dirvą, dalinį pavėsį.

5.00

Bereinutis japoninis BONFIRE

Pieris japonica BONFIRE

Bereinučiai (pieriai) - tai augalai, kurie kiekvieną sezoną nustebina kažkuo nauju: pavasarį –jaunais raudonais lapeliais ir švelniai kvepiančiais, ilgai žydinčiais baltais žiedais; vasarą – žaliais, žvilgančiais lapais ir kitų metų žydėjimui sukrautais žiediniais pumpurais; rudenį – tamsiai žaliais lapais ir rusvais žiediniais pumpurais, žiemą- visžalių, tamsiai žalių lapų fone rusvais žiedpum

5.00

Egzochorda stambiažiedė NIAGARA

Exochorda racemosa NIAGARA

Krūmas stačiomis ir kiek išlinkstančiomis šakomis, iki 90-120 cm. aukščio ir 120 cm. pločio. Žydi gegužės pabaigoje - birželio mėn. baltais žiedais, sutelktais į žiedynus - kekes šakelių viršūnėse. Įspūdingai atrodo ne tik žydėjimo metu, bet ir pumpurų fazėje, nes balti žiedų pumpurai primena perlus.

10.00

Forsitija GOLDZAUBER

Forsythia

Žydi balandžio pabaigoje geltonais varpeliai. Ankstyvas žydėjimas ir nereiklumas – dėl to jos tokios populiarios želdynuose. Likusią sezono dalį tai krūmas tamsiai žaliais lancetiškais lapais, tad galima sodinti kaip foninius augalus. Genint galima suformuoti nedidelius medelius. Taip pat forsitijos yra puikūs gyvatvorių augalai.

Nuo 4.00

Forsitija tarpinė NIMBUS

Forsythia intermedia NIMBUS

Naujiena. Viena iš žemiausių forsitijų, aukštis 30-40 cm. Krūmelis tankia laja ir stambiais žiedais. 

6.00

Hamamelis FEUERZAUBER

Hamamelis x intermedia FEUERZAUBER

Pražysta raudonais subtiliais žiedais labai anksti, dar vasario mėn., kai aplink dar sniegas ir žydi labai ilgai (ilgiau nei mėnesį). Užauga iki 2 - 3 metrų krūmas su išskėsta šakota laja. Auga lėtai. Žievėje ir lapuose yra tanidų, kurie naudojami kosmetikos preparatams ir vaistams gaminti. Viršutinė lapo pusė tamsiai žalia, apatinė – šviesesnė. Rudenį lapai gražiai parausta, yra dekoratyvūs.

Nuo 7.90

Karpytalapė stefanandra CRISPA

Stephanandra incisa CRISPA

Žydi: VI-VII mėn.

Sodinimo vieta: saulėta, pusiau pavėsis

Neaukštas, tankus krūmas iki 0,5 metro aukščio ir 1,5 metro pločio. Lapai ryškiai žali, giliai karpyti, rudeniop geltonai oranžiniai. Žiedai balti, kvapnūs. Nereiklus augalas.

4.00

Lanksvūnė šermukšnialapė SEM

Sorbaria sorbifolia SEM

Žydi: VI-VII mėn.

Sodinimo vieta: saulėta

Kompaktiškas krūmas iki 1 metro aukščio. Vienas anksčiausiai sulapojančių krūmų. Jauni lapai rožinės- orandžinės, vėliau pereina į geltoną. Žiedai balti, susitelkę į šluoteles. Nereiklus augalas.

7.00

Puslapiai