Lubinai

Yra 9 prekės (-ių)

Lubinas NOBLE MAIDEN

Lupinus Noble Maiden

70 cm. aukščio (su žiedais iki 110 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi gegužės- birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai baltos spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas POLAR PRINCESS

Lupinus POLAR PRINCESS

40 cm. aukščio (su žiedais iki 70 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi gegužės- birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai baltos spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas PURPLE EMPEROR

Lupinus PURPLE EMPEROR

Žiedai dvispalviai (mėlynai violetiniai su balta). Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, sukrauti daugiažiedėse kekėse. 65 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 75 cm.) ir 50 cm. pločio. Ši veislė pasižymi sparčiu augimu. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui.

4.70

Lubinas RACHEL DE THAME

Lupinus RACHEL DE THAME

60 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai dvispalviai (rožiniai su balta), sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas SALMON STAR

Lupinus SALMON STAR

Prekyboje liepos mėn. 

60 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai oranžinės spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai

4.70

Lubinas THE CHATELAINE

Lupinus THE CHATELAINE

50 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm.) ir 70 cm. pločio. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai dvispalviai (rožiniai su balta), sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas West Country BEEFEATER

Lupinus West Country BEEFEATER

50 cm. aukščio (su žiedais iki 80 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi birželio - liepos mėn. Stiebai statūs, žiedai raudonos spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas West Country PERSIAN SLIPPER

Lupinus West Country PERSIAN SLIPPER

Dekoratyvus daugiametis augalas. 30 cm. aukščio (su žiedais iki 60 cm.). Žydi gegužės - birželio mėn. Žiedai tvirti, stambūs, mėlynos spalvos. Puikiai tinka puokštėms. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva.

4.70

Lubinas West Country TOWERING INFERNO

Lupinus West Country TOWERING INFERNO

Dekoratyvus daugiametis augalas. 50 cm. aukščio (su žiedais iki 80 cm.). Žydi birželio - liepos mėn. Žiedai tvirti, stambūs, pradeda žydėti raudonai-oranžine spalva, vėliau išryškėja geltona spalva. Žiedai puikiai tinka puokštėms. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva.

4.70