Lubinai

Yra 11 prekės (-ių)

Lubinas NOBLE MAIDEN

Lupinus Noble Maiden

70 cm. aukščio (su žiedais iki 110 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi gegužės- birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai baltos spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas POLAR PRINCESS

Lupinus POLAR PRINCESS

Prekyboje rugpjūčio mėn. 

40 cm. aukščio (su žiedais iki 70 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi gegužės- birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai baltos spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui.

4.70

Lubinas RACHEL DE THAME

Lupinus RACHEL DE THAME

Prekyboje rugpjūčio mėn. 

60 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai dvispalviai (rožiniai su balta), sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui.

4.70

Lubinas SALMON STAR

Lupinus SALMON STAR

Prekyboje liepos mėn. pabaigoje. 

60 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai oranžinės spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui.

4.70

Lubinas THE CHATELAINE

Lupinus THE CHATELAINE

50 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm.) ir 70 cm. pločio. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai dvispalviai (rožiniai su balta), sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas THE PAGES

Lupinus THE PAGES

60 cm. aukščio (su žiedais iki 90 cm.) ir 50 cm. pločio. Žydi birželio - liepos mėn. Stiebai statūs, žiedai raudonos spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas West Country BEEFEATER

Lupinus West Country BEEFEATER

Prekyboje rugpjūčio mėn. 

50 cm. aukščio (su žiedais iki 80 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi birželio - liepos mėn. Stiebai statūs, žiedai raudonos spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui.

4.70

Lubinas West Country DESERT SUN

Lupinus West Country DESERT SUN

Prekyboje liepos mėn. pabaigoje. 

Dekoratyvus daugiametis augalas. 60 cm. aukščio (su žiedais iki 90 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi birželio - liepos mėn. Žiedai tvirti, stambūs, geltonos spalvos. Puikiai tinka puokštėms. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva. 

4.70

Lubinas West Country GLADIATOR

Lupinus West Country GLADIATOR

Dekoratyvus daugiametis augalas. 60 cm. aukščio (su žiedais iki 80 cm.). Žydi birželio - liepos mėn. Žiedai tvirti, stambūs, geltonai oranžinės spalvos. Puikiai tinka puokštėms. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva.

4.50

Lubinas West Country PERSIAN SLIPPER

Lupinus West Country PERSIAN SLIPPER

Prekyboje liepos mėn. pabaigoje. 

Dekoratyvus daugiametis augalas. 30 cm. aukščio (su žiedais iki 60 cm.). Žydi gegužės - birželio mėn. Žiedai tvirti, stambūs, mėlynos spalvos. Puikiai tinka puokštėms. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva.

4.70

Puslapiai