Serbentai

Yra 6 prekės (-ių)

Serbentas baltasis kamieninis BLANCA

Ribes rubrum BLANCA

Išparduota. Prekyboje rudenį. 

Serbentas, skiepytas į kamieną (kamieninė forma). Vėlyva veislė (liepos antra pusė). Vaisiai dideli, saldžiarūgščiai ir sultingi, tinkami vartoti švieži ir konditerijoje. Atsparus  grybelinėms ligoms ir šalčiui. Dirvožemiui nereiklus. Augimo vieta – saulėta.

 

7.50

Serbentas baltasis krūminis BLANCA

Ribes rubrum BLANCA

Išparduota. Prekyboje rudenį. 

Vėlyva veislė. Vaisiai dideli, saldžiarūgščiai ir sultingi, tinkami vartoti švieži ir konditerijoje. Veislė atspari grybelinėms ligoms ir šalčiui. Dirvožemiui nereiklus. Augimo vieta – saulėta.

2.50

Serbentas juodas kamieninis TITANIJA

Išparduota. Prekyboje rudenį. 

Serbentas, skiepytas į kamieną. Uogos juodos, stambios, gero saldaus skonio, sunoksta liepos mėn. Krūmas spartaus augimo. Atsparus šalčiui ir ligoms. Dėl savo formos puikus dekoratyvinis akcentas sode. Uogos tinka vartoti šviežios, perdirbimui, užšaldymui.

7.50

Serbentas raudonas JONKHEER VAN TETS

Ribes rubrum JONKHEER VAN TETS

Šios veislės uogos stambios, saldžiarūgštės, labai gero skonio. Tai pati ankstyviausia raudonųjų serbentų veislė - ankstyvą vasarą sunoksta birželio pabaigoje. Veislė desertinė, tinka perdirbti. Derėti pradeda labai greitai, dera kasmet, gana derlinga. Krūmas spartaus augimo, gana glaustas. Atsparus šalčiui ir ligoms. 

2.50

Serbentas raudonas kamieninis JONKHEER VAN TETS

JONKHEER VAN TETS

Serbentas, skiepytas į kamieną. Uogos didelės raudonos, gero skonio, sunoksta liepos mėn. Krūmas spartaus augimo. Atsparus šalčiui ir ligoms. Gali būti kaip dekoratyvinis akcentas sode.

7.50

Serbentas raudonas kamieninis ROSEA

Ribes rubrum ROSEA

Olandiška veislė. Uogos stambios, sunokusios nenubyra, gero skonio. 

7.50