Snapučiai

Yra 6 prekės (-ių)

Snaputis BLACK BEAUTY

Geranium pratense BLACK BEAUTY

Tamsialapis snaputis. Augs 20 cm. aukščio ir 40 cm. pločio keru. Pradeda žydėti vasaros pradžioje ir žydi iki stipresnių šalnų violetinės spalvos žiedais. Snapučiai ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams.

3.80

Snaputis CLOUD NINE

Geranium pratense CLOUD NINE

Žydi melsvais pilnaviduriais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 40 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.
 

3.80

Snaputis PINK PENNY

Geranium PINK PENNY

Žydi gegužės - spalio mėn. purpurinės spalvos žiedais. 35-40 cm. aukščio ir 30 cm. pločio. Augalui reikia derlingos, drėgnos dirvos, tad labai sausoje vietoje jis prastai augtų bei žydėtų. Gali augti ir labai lengvame pavėsyje. 

3.80

Snaputis PINK POUFFE

Geranium sanguineum PINK POUFFE

Rausvažiedis snaputis. Pirmieji žiedai pasirodo gegužę, o vėlyviausi – net spalį. Žemaūgis (10-15 cm. aukščio) ir besidriekiantis. Nereiklūs ir nesunkiai ištveria klimato pokyčius – tiek sausras, tiek vėsų ir lietingą orą. Jie greitai suveši. Kadangi turi gražiai suskaidytus lapus, net ir nežydėdami atrodo puikiai. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje.

3.00

Snaputis PURPLE GHOST

Geranium pratense PURPLE GHOST

Tamsialapis snaputis. Augs 20 cm. aukščio ir 40 cm. pločio keru. Pradeda žydėti vasaros pradžioje ir žydi iki stipresnių šalnų baltos spalvos žiedais. Vienas iš ilgiausiai žydinčių daugiamečių žolinių augalų.

3.80

Snaputis ROZANNE

Geranium ROZANNE

Surinkęs daug apdovanojimų dėl ilgo žydėjimo, kompaktiško kero bei atsparumo ligoms. Aukštis 30-40 cm. (su žiedias iki 50 cm.) ir iki 80 cm. pločio. Žydi mėlynai violetiniais žiedais VI - X mėn. Augalui reikia derlingos, drėgnos dirvos, tad labai sausoje vietoje jis prastai augtų bei žydėtų. Gali augti ir labai lengvame pavėsyje. 

3.80