Svarainiai

Yra 4 prekės (-ių)

Svarainis japoninis SARGENTII

Chaenomeles japonica SARGENTII

Kilęs iš Japonijos. Gausiai žydi gegužės mėn. dekoratyviais raudonai oranžiniais žiedais. Rudenį subrandina kvapnius, geltonus, stambius vaisius. Lapai žali, blizgūs. Iki 0,8 m. aukščio.

4.50

Svarainis puošnusis CRIMSON AND GOLD

Chaenomeles x superba CRIMSON AND GOLD

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, balandžio-gegužės mėn. puošniais ryškiai raudonais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1 m. aukščio. Vaisiai prinoksta rugsėjo mėn. ir yra vertingi gydomosiomis savybėmis.

4.50

Svarainis puošnusis ELLY MOSSEL

Chaenomeles x superba ELLY MOSSEL

Vienas ištvermingiausių svarainių, atsparumas šalčiui iki - 35 laipsniai. Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, nuo pavasario vidurio iki vasaros puošniais ryškiai raudonais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1,50 m. Vaisiai prinoksta rugsėjo mėn. ir yra vertingi gydomosiomis savybėmis.

4.50

Svarainis puošnusis NICOLINE

Chaenomeles x superba NICOLINE

Žydi ryškiai raudonais dideliais (3,5 cm.), labai dekoratyviais žiedais. Tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, nuo pavasario vidurio iki vasaros. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1,20 m. Vaisiai prinoksta rugsėjo mėn. ir yra vertingi gydomosiomis savybėmis.

4.50