Svarainiai

Yra 4 prekės (-ių)

Svarainis puošnusis ELLY MOSSEL

Chaenomeles x superba ELLY MOSSEL

Vienas ištvermingiausių svarainių, atsparumas šalčiui iki - 35 laipsniai. Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, nuo pavasario vidurio iki vasaros puošniais ryškiai raudonais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1,50 m. Vaisiai prinoksta rugsėjo mėn. ir yra vertingi gydomosiomis savybėmis.

4.50

Svarainis puošnusis FIRE DANCE

Chaenomeles x superba FIRE DANCE

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, balandžio-gegužės mėn. puošniais ryškiai raudonais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 2 m. aukščio (per 10 metų). Vaisiai prinoksta rugsėjo mėn. ir yra vertingi gydomosiomis savybėmis.

4.50

Svarainis puošnusis NICOLINE

Chaenomeles x superba NICOLINE

Žydi ryškiai raudonais dideliais (3,5 cm.), labai dekoratyviais žiedais. Tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, nuo pavasario vidurio iki vasaros. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1,20 m. Vaisiai prinoksta rugsėjo mėn. ir yra vertingi gydomosiomis savybėmis.

4.50

Svarainis puošnusis NIVALIS

Chaenomeles speciosa NIVALIS

Dekoratyvus, baltai žydintis svarainis. Žydi ilgai, nuo pavasario vidurio iki vasaros kvapniais baltais žiedais. Krūmas užauga iki 2 m. aukščio ir 3 m. pločio (per 10 metų). Tinka auginti ant tvorelių ir atramų. Vaisiai prinoksta rugsėjo mėn. ir yra vertingi gydomosiomis savybėmis.

4.50