Viendienės

Yra 10 prekės (-ių)

Viendienė ARCTIC SNOW

Hemerocallis ARCTIC SNOW

Daugiametės 45-60 cm. aukščio gėlės. Žydi VI-VII mėn. Žiedai balti su žalsvai geltonu viduriu. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau pavėsio vietoje. Ypatingai tinka sodinti grupėmis ar deriniuose su kitais augalais.

5.20

Viendienė EENIE ALLEGRO

Hemerocallis EENIE ALLEGRO

35 - 45 cm. aukščio. Žiedai 6 cm. skersmens. Spalva persikinė su rožine. Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė EL DESPERADO

Hemerocallis EL DESPERADO

40-50 cm. aukščio. Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė HAPPY RETURNS

Hemerocallis HAPPY RETURNS

Žemaūgės 35-40 cm. aukščio daugiametės gėlės. Žydi VI-VIII mėn. Žiedai geltoni. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau pavėsio vietoje. Ypatingai tinka sodinti grupėmis ar deriniuose su kitais augalais.

5.20

Viendienė JOLLY HEARTS

Hemerocallis JOLLY HEARTS

45-60 cm. aukščio. Žydi VI-VII mėn. Žiedai sodriai raudoni. Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė MARGARET PERRY

Hemerocallis MARGARET PERRY

Daugiametės 70-90 cm. aukščio gėlės. Žydi VII-VIII mėn. Žiedai oranžiniai su gelsvu viduriuku. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau pavėsio vietoje. Ypatingai tinka sodinti grupėmis ar deriniuose su kitais augalais.

3.50

Viendienė MY REGGAE TIGER

Hemerocallis MY REGGAE TIGER

Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė PARDOM ME

Hemerocallis PARDOM ME

45 cm. aukščio ir 45-60 cm. pločio. Žydi VII-VIII mėn. Žiedai raudoni. Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė STELLA D'ORO

Hemerocallis STELLA D'ORO

Daugiametės 20-50 cm. aukščio gėlės. Žydi VI-VIII mėn. Žiedai ryškiai geltoni. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau pavėsio vietoje. Ypatingai tinka sodinti grupėmis ar deriniuose su kitais augalais.

5.20

Viendienė VEINS OF TRUTH

Hemerocallis VEINS OF TRUTH

Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20