Sausmedžiai

Yra 4 prekės (-ių)

Sausmedis brauno DROPMORE SCARLET

Lonicera x brownii DROPMORE SCARLET

Vasaržalė iki 3-4 m. aukščio liana. Lapai melsvai žali. Žiedynai ilgoki, iš išorės šviesiai raudoni, iš vidaus oranžiniai. Žyd ištisą vasarą (VI-IX mėn.). Šviesomėgis, vidutiniška reiklus dirvožemio derlingumui ir drėgmei. Puikiai tinka apželdinti pavėsines, tvoras ar auginti prie namo (reikia atramos).

6.00

Sausmedis vijoklinis BELGICA SELECT

Lonicera periclymenum BELGICA SELECT

Žiedynai kvapnūs, violetiniai raudoni su gelsva spalva. Žydi labai gausiai V-VII mėn, vėliau pakartotinai kiek mažiau iki X mėn. Šviesomėgis, vidutiniška reiklus dirvožemio derlingumui ir drėgmei. Puikiai tinka apželdinti pavėsines, tvoras ar auginti prie namo (reikia atramos).

6.00

Sausmedis vijoklinis GOLD FLAME

Lonicera x heckrottii GOLD FLAME

Sparčiai augantis vijoklis, džiuginantis ilgu žydėjimu. Žydi birželio – rugsėjo mėnesiais. Žiedai vamzdiniai, rausvai geltoni, skleidžiasi iš raudonų pumpurų, kvapnūs. Pasiekia iki 5 m. aukščio ir 2 m. pločio. Gerai auga vidutinio derlingumo, derlingoje, drėgnesnėje, bet pralaidžioje dirvoje. Palankiausia saulėta, nuo vėjų apsaugota vieta, bet gerai auga ir daliniuose pavėsiuose.

6.00

Sausmedis vijoklinis SEROTINA

Lonicera periclymenum SEROTINA

Vasaržalė 5-7 m. aukščio liana. Lapų viršutinė pusė žalia, apatinė melsva. Žiedai susitelkę po keliolika skėtiškose kekėse, labai kvapnūs, ypač vakarėjant ir naktį. Žiedai gelsvai kreminiai, išorinė pusė tamsiai purpurinė. Uogos raudonos. Žydi nuo birželio iki rudens. Šviesomėgis, vidutiniška reiklus dirvožemio derlingumui ir drėgmei.

6.00