Vijokliai

Yra 52 prekės (-ių)

Gebenė lipikė (Hedera helix)

Hedera helix

Visžalė laipiojanti liana tamsiai žaliais lapais. Gali driektis pažeme, tad galima auginti kap kiliminius augalus, pvz. apželdinti šlaitus. Taip pat galima apželdinti pastatų sienas, medžių kamienus, pavėsines, tvoras ir pan. Žydi gelsvai rugsėjo mėn. Uogos nevalgomos. Mėgsta purius, derlingus, vidutinio drėgnumo dirvožemius. Gerai pakenčia paunksmę.

6.00

Gebenė lipikė GOLDHEART

Hedera helix Goldheart

Visžalė laipiojanti liana margais lapais. Gali driektis pažeme, tad galima auginti kap kiliminius augalus. Taip pat galima apželdinti pastatų sienas, medžių kamienus, pavėsines ir pan. Žydi gelsvai rugsėjo mėn. Uogos nevalgomos. Mėgsta purius, derlingus, vidutinio drėgnumo dirvožemius. Geriausia auga pusiau arba visiškame pavėsyje.

7.00

Hortenzija laipiojančioji

Hydrangea anomala petiolaris

Žydi: VII-VIII mėn.

Sodinimo vieta: saulėta, pusiau saulėta

Vijoklinis, iki 5 metrų aukščio augalas. Prie atramų tvirtinasi orinėmis kimbamosiomis šaknimis. Lapai žali, žiedai iki 20 cm., baltos spalvos. Mėdsta derlingą, purų ir drėgną dirvožemį. 

Nuo 7.00

Kininis pelėvirkštis

Polygonum aubertii

Vasaržalis, greitai ir tankiai augantis vijoklis, ilgomis ir svyrančiomis šakomis. Lapai žali, rudenį geltoni. Gausiai žydi liepos – rugsėjo mėnesiais baltais, kvapniais žiedais. Į žydėjimo pabaigą žiedai parausta. Visiškai nereiklus dirvožemiui. Mėgsta saulėtas vietas, bet pakenčia ir paunksmę. Joks kitas augalas per metus taip neišauga kaip pelėvirkštis.

6.00

Lastūnė GOLDEN TRUMPET Mincamja3

Campsis x tagliabuana Golden Trumped Mincamja3

NAUJIENA. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti pardavime krūminę lastūnės formą. Puikiai tinka auginti vazonuose ar soduose. Ši lastūnė gali pasiekti 1,6metro aukštį ir apie 1,2-1,4  metro plotį. Pradeda žydėti antramečiai augalai.

Nuo 15.00

Lastūnė INDIAN SUMMER "Kudian"

Campsis x tagliabuana Indian Summer "Kudian"

NAUJIENA. Ši lastūnė gali pasiekti 3-4 metro aukštį ir apie 1-1,2  metro plotį. Pradeda žydėti antramečiai augalai. 

Prekyboje nuo gegužės mėnesio.

16.00

Lastūne ORANGEADE "Tracamp"

Campsis x Orangeade "Tracamp"

NAUJIENA. Reta margažiedė lastūnė. Ši lastūnė gali pasiekti 10 metro aukštį ir apie 1,2-1,4  metro plotį. Pradeda žydėti antramečiai augalai.

Prekyboje nuo gegužės mėnesio.

Nuo 16.00

Lastūnė stambiažiedė STROMBOLI

Campsis radicans Stromboli

NAUJIENA. Raudonžiedė . Ši lastūnė gali pasiekti 6 metro aukštį ir apie 2 metro plotį. Pradeda žydėti antramečiai augalai. Atspari šalčiui (-34)

Prekyboje nuo gegužės mėnesio.

15.00

Lastūnė SUMMER JAZZ FIRE Takarazuka

Campsis x tagliabuana Summer Jazz Fire Takarazuka

NAUJIENA. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti pardavime krūminę lastūnės formą. Puikiai tinka auginti vazonuose ar soduose. Ši lastūnė gali pasiekti 1,5 metro aukštį ir apie 1,2-1,4  metro plotį. Pradeda žydėti antramečiai augalai.

 

Nuo 15.00

Lastūnė SUMMER JAZZ SUNRISE GOLD

Campsis x tagliabuana Summer Jazz Sunrise Gold

NAUJIENA. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti pardavime krūminę lastūnės formą. Puikiai tinka auginti vazonuose ar soduose. Ši lastūnė gali pasiekti 1,6metro aukštį ir apie 1,2-1,4  metro plotį. Pradeda žydėti antramečiai augalai.

Nuo 15.00

Puslapiai