Vijokliai

Yra 105 prekės (-ių)

Gebenė lipikė (Hedera helix)

Hedera helix

IŠPARDUOTA

0.00

Gebenė lipikė GOLDHEART

Hedera helix Goldheart

Visžalė laipiojanti liana margais lapais. Gali driektis pažeme, tad galima auginti kap kiliminius augalus. Taip pat galima apželdinti pastatų sienas, medžių kamienus, pavėsines ir pan. Žydi gelsvai rugsėjo mėn. Uogos nevalgomos. Mėgsta purius, derlingus, vidutinio drėgnumo dirvožemius. Geriausia auga pusiau arba visiškame pavėsyje.

7.00

Gumbinė dioskorėja VARIEGATA

Dioscorea batatus VARIEGATA

Margalapis vijoklinis augalas, pasiekiantis 2 - 3,5 m aukštį. Rudenį lapų pažastyse atsiranda smulkūs, rudi, skanūs, riešutų skonio valgomi svogūnėliai. Maži, balti, cinamonu kvepiantys žiedai pasirodo birželio – rugpjūčio mėnesiais. Širdelės formos, blizgūs, žali lapai padengti baltomis dėmėmis. Jauni ūgliai, taip pat lapkočiai ir jaunų lapų gyslos yra violetinės spalvos.

9.00

Hortenzija laipiojančioji

Hydrangea anomala petiolaris

Žydi: VII-VIII mėn.

Sodinimo vieta: saulėta, pusiau saulėta

Vijoklinis, iki 5 metrų aukščio augalas. Prie atramų tvirtinasi orinėmis kimbamosiomis šaknimis. Lapai žali, žiedai iki 20 cm., baltos spalvos. Mėdsta derlingą, purų ir drėgną dirvožemį. 

Nuo 7.00

Kininis pelėvirkštis

Polygonum aubertii

Vasaržalis, greitai ir tankiai augantis vijoklis, ilgomis ir svyrančiomis šakomis. Lapai žali, rudenį geltoni. Gausiai žydi liepos – rugsėjo mėnesiais baltais, kvapniais žiedais. Į žydėjimo pabaigą žiedai parausta. Visiškai nereiklus dirvožemiui. Mėgsta saulėtas vietas, bet pakenčia ir paunksmę. Joks kitas augalas per metus taip neišauga kaip pelėvirkštis.

6.00

Lastūnė GOLDEN TRUMPET Mincamja3

Campsis x tagliabuana Golden Trumped Mincamja3

NAUJIENA. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti pardavime krūminę ląstūnės formą. Puikiai tinka auginti vazonuose ar soduose. Ši ląstūnė gali pasiekti 1,6 m aukštį ir apie 1,2-1,4 m plotį. Pradeda žydėti antramečiai augalai. Ląstūnės mėgsta derlingą, drėgnoką dirvožemį ir šiltą, saulėtą vietą. Geriausia sodinti prie pietinių ir pietvakarinių namo sienų, užuovėjoje.

21.00

Lastūnė INDIAN SUMMER "Kudian"

Campsis x tagliabuana Indian Summer "Kudian"

NAUJIENA. Ši ląstūnė gali pasiekti 3 - 4 metro aukštį ir apie 1-1,2  metro plotį. Pradeda žydėti antramečiai augalai. Ląstūnės mėgsta derlingą, drėgnoką dirvožemį ir šiltą, saulėtą vietą. Geriausia sodinti prie pietinių ir pietvakarinių namo sienų, užuovėjoje.

16.00

Lastūne ORANGEADE "Tracamp"

Campsis x Orangeade "Tracamp"

NAUJIENA. Reta margažiedė ląstūnė. Ši ląstūnė gali pasiekti 10 m aukštį ir apie 1,2-1,4  m plotį. Pradeda žydėti antramečiai augalai. Ląstūnės mėgsta derlingą, drėgnoką dirvožemį ir šiltą, saulėtą vietą. Geriausia sodinti prie pietinių ir pietvakarinių namo sienų, užuovėjoje.

 

16.00

Lastūnė stambiažiedė STROMBOLI

Campsis radicans Stromboli

NAUJIENA. Raudonžiedė. Ši ląstūnė gali pasiekti 6 m aukštį ir apie 2 m plotį. Pradeda žydėti antramečiai augalai.  Atspari šalčiui iki -34. Ląstūnės mėgsta derlingą, drėgnoką dirvožemį ir šiltą, saulėtą vietą. Geriausia sodinti prie pietinių ir pietvakarinių namo sienų, užuovėjoje.

15.00

Lastūnė SUMMER JAZZ FIRE Takarazuka

Campsis x tagliabuana Summer Jazz Fire Takarazuka

NAUJIENA. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti pardavime krūminę ląstūnės formą. Puikiai tinka auginti vazonuose ar soduose. Ši ląstūnė gali pasiekti 1,5 m aukštį ir apie 1,2-1,4  m plotį. Pradeda žydėti antramečiai augalai.

 

21.00

Puslapiai