Daugiametės gėlės

Yra 360 prekės (-ių)

Alūnė BLACK PEARL

Heuchera BLACK PEARL

Tamsių blizgių lapų iki 30 cm. aukščio (su žiedais 60 cm.) ir 50 cm. pločio. Žydi baltais žiedeliais birželio mėn. Lapai dideli, labai tamsūs, neišblunkantys visą sezoną, gražiai karpyti. Tinka saulėta ar dalinio pavėsio vieta. 

3.50

Alūnė CAJUN FIRE

Heuchera CAJUN FIRE

Auga 20 cm aukščio (su žiedais 45 cm.) ir 35 cm pločio. Žydi baltais žiedais gegužės - rugsėjo mėn. Jauni lapai šviesesni - rausvesni, senesni rudai bordo spalvos. Žemė vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Vieta saulėta ar dalinis pavėsis. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

3.50

Alūne CAPPUCCINO

Heuchera CAPPUCCINO

Lapai tamsūs, blizgūs, su violetiniu atspalviu. Kerelio aukštis 30 cm. (su žiedais 40 cm.) ir 30 cm. plotis. Žydi vasaros viduryje kreminiais žiedeliais. 

3.50

Alūnė CHERRY COLA

Heuchera CHERRY COLA

Auga 20 cm. aukščio (su žiedais 45 cm.) ir 35 cm pločio kupstas. Lapai raudonai rudi. Žiedai taip pat raudoni. Vieta saulėta ar pusiau pavėsis. Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Žiemoja gerai. Tinka įvairiems spalviniams deriniams.

3.50

Alūnė CHERRY TRUFFLES

Heuchera CHERRY TRUFFLES

Auga 25 cm aukščio (su žiedais 45 cm.) ir 40 cm pločio kerelis. Jauni lapai raudoni, vasarą nusidažantys sodria raudonmedžio spalva, garbanotais kraštais. Žydi birželio - liepos mėn. rožiniais žiedeliais. Auga saulėtoje ar pusiau šešėlingoje vietoje, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirvoje. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

3.50

Alūnė CHOCOLATE VEIL

Heuchera CHOCOLATE VEIL

Lapai tamsūs su violetiniu atspalviu. 25 cm. aukščio (su žiedais iki 50 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi vasaros viduryje kreminės spalvos žiedeliais. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau šešėlingoje vietoje, vidutinio drėgnumo dirvoje. Tinka įvairiems spalviniams deriniams.

3.50

Alūnė CINNABAR SILVER

Heuchera CINNABAR SILVER

Auga 25 cm. aukščio ir 35 cm. pločio kupstas. Lapai sidabriški su žaliu atspalviu ir tamsiomis gyslomis. Žiedai raudoni. Mėgsta saulėtą ar pusiau šešėlingą vietą, vidutinio drėgnumo ir derlingumo žemę. Žiemoja gerai. Tinka įvairiems spalviniams deriniams.

3.50

Alūnė DELTA DAWN

Heuchera DELTA DAWN

Auga 25 cm. aukščio ir 30 cm. pločio. Užapvalinti geltoni lapai su raudonomis gyslomis. Žydi baltai birželio mėn. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva.

3.50

Alūnė FOREVER RED

Heuchera FOREVER RED

Raudonlapė alūnė 20 cm. aukščio (su žiedais 40 cm.) ir 35 cm. pločio. Žydi vasaros viduryje baltais žiedeliais. Pavasarį ir rudenį, kai vėsiau, lapų spalva raudonesnė, o vasarą - karštuoju sezonu - tamsiai raudona. Greitai auganti. Lapų kraštai gražiai karpyti ir šiek tiek garbanoti.

3.50

Alūnė GINGER PEACH

Heuchera GINGER PEACH

Auga 25cm aukščio, 60cm pločio kupstas. Lapai nuo šviesiai iki tamsiai plytinės spalvos, garbanotais kraštais. Žiedai balti. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau šešėlingoje vietoje, vidutinio drėgnumo dirvoje. Tinka įvairiems spalviniems deriniams.

3.50

Puslapiai