Mėlesai

Yra 4 prekės (-ių)

Mėlesas paprastasis BLUE SPIRE

Perovskia atriplicifolia BLUE SPIRE

Ši veislė užauga iki 90-100 cm. aukščio ir iki 60-70 cm. pločio. Lapai sidabro spalvos, kvapnus augalas. Mėlesai nereiklūs ir pakantūs augalai: nebijo nei karščių, nei sausrų. Be to, dar ir atsparūs ligoms. Gėlynuose gerai atrodo kaip foninis augalas, žydi VII - IX mėn. melsvai violetiniais žiedais. Tinka apželdinimui, skynimui, džiovinimui.

4.50

Mėlesas paprastasis BLUE STEEL

Perovskia atriplicifolia BLUE STEEL

45 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm.) ir iki 50 cm. pločio. Lapai sidabro spalvos, kvapnus augalas. Mėlesai nereiklūs ir pakantūs augalai: nebijo nei karščių, nei sausrų. Be to, dar ir atsparūs ligoms. Gėlynuose gerai atrodo kaip foninis augalas, žydi VII - X mėn. mėlsvai violetiniais žiedais. Tinka apželdinimui, skynimui, džiovinimui.

3.50

Mėlesas paprastasis LITTLE SPIRE

Perovskia atriplicifolia LITTLE SPIRE

50 cm aukščio (žydėjimo metu 70 cm) ir iki 40 cm pločio. Lapai kvapnūs sidabro spalvos. Mėlesai nereiklūs ir pakantūs augalai: nebijo nei karščių, nei sausrų. Be to, dar ir atsparūs ligoms. Gėlynuose gerai atrodo kaip foninis augalas, žydi VII - IX mėn. melsvai violetiniais žiedais. Tinka apželdinimui, skynimui, džiovinimui.

4.50

Melėsas ZASHA

Perovskia atriplicifolia Zasha

NAUJIENA. Viena žemiausių veislių apie 30 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 50 cm.) ir iki 45 cm. pločio. Lapai sidabro spalvos, kvapnus augalas. Mėlesai nereiklūs ir pakantūs augalai: nebijo nei karščių, nei sausrų. Be to, dar ir atsparūs ligoms. Gėlynuose gerai atrodo kaip foninis augalas, žydi VII - X mėn. mėlsvai violetiniais žiedais. Tinka apželdinimui, skynimui, džiovinimui.

4.50