Viendienės

Yra 12 prekės (-ių)

Viendienė AUTUMN RED

Hemerocallis AUTUMN RED

Augalas pasieks 90-100 cm. aukštį ir 75 cm. plotį per 2-5 metus. Žydi nuo birželio vidurio. Geriausiai jos jaučiasi ir gausiai žydi saulėtose vietose, derlingose ir vidutinio drėgnumo dirvose. Nemėgsta užmirkusių vietų, ten greitai pradeda pūti jų šaknys. 

5.20

Viendienė BAKABANA

Hemerocallis BAKABANA

45 - 60 cm. aukščio. Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė BIG TIME HAPPY

Hemerocallis BIG TIME HAPPY

Augalas pasieks 40-45 cm. aukštį ir 45-60 cm. plotį per 2-5 metus. Žydi nuo birželio vidurio. Geriausiai jos jaučiasi ir gausiai žydi saulėtose vietose, derlingose ir vidutinio drėgnumo dirvose. Nemėgsta užmirkusių vietų, ten greitai pradeda pūti jų šaknys. 

5.20

Viendienė DOUBLE DREAM

Hemerocallis DOUBLE DREAM

50 cm. aukščio. Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė FRAGRANT REFLECTIONS

Hemerocallis FRAGRANT REFLECTIONS

45 cm. aukščio. Žydi nuo birželio vidurio mėnesį ir ilgaiu Kvapni. Geriausiai jos jaučiasi ir gausiai žydi saulėtose vietose, derlingose ir vidutinio drėgnumo dirvose. Nemėgsta užmirkusių vietų, ten greitai pradeda pūti jų šaknys. 

5.20

Viendienė MACBETH

Hemerocallis MACBETH

60 cm. aukščio. Viendienės nereiklios, lengva auginti. 

5.20

Viendienė MAUNA LOA

Hemerocallis MAUNA LOA

45-55 cm. aukščio. Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė NIGHT BEACON

Hemerocallis NIGHT BEACON

Daugiametės, keras užauga iki 70 cm. aukščio ir 45-60 cm. pločio. Žydi VI-VII mėn. Žiedai tamsiai violetiniai su geltonu viduriu. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau pavėsio vietoje. Ypatingai tinka sodinti grupėmis ar deriniuose su kitais augalais.

5.20

Viendienė NIGHT EMBERS

Hemerocallis NIGHT EMBERS

Žiedai dideli, pilni, aksominiai tamsiai raudoni. 75 cm. aukščio. Viendienės – vienos įdomiausių ir puošniausių daugamečių gėlių. Vienas žiedas žydi tik vieną dieną, o visas augalas – apie mėnesį ir ilgiau.

5.20

Viendienė PINK DAMASK

Hemerocallis PINK DAMASK

75-100 cm. aukščio. Žydi VI-VII mėn. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau pavėsio vietoje. Viendienes tinka sodinti grupėmis ar deriniuose su kitais augalais.

5.20

Puslapiai