Viendienės

Yra 18 prekės (-ių)

Viendienė ARCTIC SNOW

Hemerocallis ARCTIC SNOW

Daugiametės 45-60 cm aukščio gėlės. Žydi VI-VII mėn. Žiedai balti su žalsvai geltonu viduriu. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau pavėsio vietoje. Ypatingai tinka sodinti grupėmis ar deriniuose su kitais augalais.

5.20

Viendienė AUTUMN RED

Hemerocallis AUTUMN RED

Augalas pasieks 90-100 cm. aukštį ir 75 cm. plotį per 2-5 metus. Žydi nuo birželio vidurio. Geriausiai jos jaučiasi ir gausiai žydi saulėtose vietose, derlingose ir vidutinio drėgnumo dirvose. Nemėgsta užmirkusių vietų, ten greitai pradeda pūti jų šaknys. 

5.20

Viendienė BAKABANA

Hemerocallis BAKABANA

45 - 60 cm. aukščio. Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė BERTIE FERRIS

Hemerocallis BERTIE FERRIS

45-50 cm. aukščio ir 45-60 cm. pločio. Žydi VII-VIII mėn. Žiedai oranžiniai geltoni. Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė CRIMSON PIRATE

Hemerocallis CRIMSON PIRATE

Daugiametės 50-60 cm. aukščio gėlės. Žydi V-VII mėn. Žiedai tamsiai raudoni su geltonu viduriu. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau pavėsio vietoje. Ypatingai tinka sodinti grupėmis ar deriniuose su kitais augalais.

5.20

Viendienė FRANS HALS

Hemerocallis FRANS HALS

Dvispalvė - žiedai geltoni su oranžinėm juostom. Auga iki 80 cm. aukščio. Viendienės - vienos nereikliausių gėlių. Gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Nors dirvai nėra reiklios, gražiausios užauga derlingame, giliai įdirbtame priesmėlyje ar priemolyje. Viendienes tinka sodinti visur: prie krūmų, baseinėlių, mišriose gėlių lysvėse.

5.20

Viendienė JOLLY HEARTS

Hemerocallis JOLLY HEARTS

45-60 cm. aukščio. Žydi VI-VII mėn. Žiedai sodriai raudoni. Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė LONDON EYE

Hemerocallis LONDON EYE

40 cm aukščio. Viendienės gerai jaučiasi saulėtose vietose, pakenčia paunksmę. Visiškame pavėsyje, po medžiais, jos būna ne tokios dekoratyvios, pašviesėja lapų spalva, mažiau žydi. Blogai auga ir labai sausose, smėlėtose dirvose bei stipraus vėjo perpučiamose vietose.

5.20

Viendienė MACBETH

Hemerocallis MACBETH

60 cm. aukščio. Viendienės nereiklios, lengva auginti. 

5.20

Viendienė NIGHT BEACON

Hemerocallis NIGHT BEACON

Daugiametės, keras užauga iki 70 cm aukščio ir 45-60 cm pločio. Žydi VI-VII mėn. Žiedai tamsiai violetiniai su geltonu viduriu. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau pavėsio vietoje. Ypatingai tinka sodinti grupėmis ar deriniuose su kitais augalais.

5.20

Puslapiai