Kraujažolės

Yra 12 prekės (-ių)

Kraujažolė APPLEBLOSSOM

Achillea millefolium APPLEBLOSSOM

Vargu ar rasite nereiklesnę gėlę už kraujažolę. Jos žiedų skėčiai džiugins visą vasarą. Žydi birželio - rugsėjo mėn. alyviniais žiedais. 60 cm. aukščio (su žiedais 70 cm.) ir 50 cm. pločio. Visiškai nereiklus augalas, tinka net ir nederlinga, sausoka dirva. Mėgsta saulėtas vietas.  Dekoratyvius krūmelius reiktų dalinti ir persodinti kas 2-3 metus pavasarį.

3.50

Kraujažolė CERISE QUEEN

Achillea mill. CERISE QUEEN

Žydi birželio - rugsėjo mėn. Žiedai sodriai rožiniai, vėliau šviesėja iki šviesiai rožinės. 50-60 cm aukščio (su žiedais 80 cm) ir 40 cm pločio. Visiškai nereiklus augalas, tinka net ir nederlinga, sausoka dirva. Mėgsta saulėtas vietas.

3.50

Kraujažolė CORONATION GOLD

Achillea filipendulina CORONATION GOLD

 

Žydi birželio - rugsėjo mėn. Žiedai sodriai geltoni. 70 cm aukščio (su žiedais 80 cm) ir 50 cm pločio. Visiškai nereiklus augalas, tinka net ir nederlinga, sausoka dirva. Mėgsta saulėtas vietas. Dekoratyvius krūmelius reikėtų dalinti ir persodinti kas 2-3 metus pavasarį.

4.00

Kraujažolė LITTLE MOONSHINE

Achillea hybrida LITTLE MOONSHINE

30 cm aukščio (su žiedynais 35 cm) ir iki 30 cm pločio. Žydi VI - VIII mėn. ryškiai geltonais žiedais. Kraujažolės šviesomėgiai augalai (bet pakenčia ir lengvą pavėsį), mėgstantys lengvą, purų, derlingą dirvožemį, drėgną, bet ne šlapią vietą.

3.50

Kraujažolė PAPRIKA

Achillea millefolium PAPRIKA

Vargu ar rasite nereiklesnę gėlę už kraujažolę. Jos žiedų skėčiai džiugins visą vasarą. Žydi birželio - rugsėjo mėn. sodriai raudonais žiedais. Ilgai išlaiko ryškią spalvą. 60 cm. aukščio (su žiedais 70 cm.) ir 50 cm. pločio. Visiškai nereiklus augalas, tinka net ir nederlinga, sausoka dirva. Mėgsta saulėtas vietas. Dekoratyvius krūmelius reiktų dalinti ir persodinti kas 2-3 metus pavasarį.

3.50

Kraujažolė PRETTY BELINDA

Achillea millefolium PRETTY BELINDA

60 cm aukščio (su žiedynais iki 70 cm) ir iki 50 cm pločio. Žydi VI - IX mėn. rausvai violetiniais žiedais. Kraujažolės šviesomėgiai augalai (bet pakenčia ir lengvą pavėsį), mėgstantys lengvą, purų, derlingą dirvožemį, drėgną, bet ne šlapią vietą.

3.50

Kraujažolė SAFRAN

Achillea millefolium SAFRAN

Safran veislės žiedynas sudarytas iš raudonų su geltonu viduriuku žiedelių. Vargu ar rasite nereiklesnę gėlę už kraujažolę. Jos žiedų skėčiai džiugins visą vasarą. Žydi VI - IX mėn. sodriai raudonais žiedais. 60 cm aukščio (su žiedais 70 cm) ir 50 cm pločio. Visiškai nereiklus augalas, tinka net ir nederlinga, sausoka dirva.

3.50

Kraujažolė SKYSAIL YELLOW

Achillea millefolium SKYSAIL YELLOW

30 cm aukščio (su žiedynais iki 60 cm) ir iki 50 cm pločio. Žydi VI - IX mėn. geltonais žiedais. Kraujažolės šviesomėgiai augalai (bet pakenčia ir lengvą pavėsį), mėgstantys lengvą, purų, derlingą dirvožemį, drėgną, bet ne šlapią vietą.

3.50

Kraujažolė SUMMERWINE

Achillea millefolium Summerwine

NAUJIENA. 50cm aukščio (su žiedynais iki 60/70 cm) ir iki 40 cm pločio. Žydi VI - IX mėn. bordo spalvos žiedais. Kraujažolės šviesomėgiai augalai (bet pakenčia ir lengvą pavėsį), mėgstantys lengvą, purų, derlingą dirvožemį, drėgną, bet ne šlapią vietą.

4.00

Kraujažolė TERRACCOTA

Achillea millefolium TERRACCOTA

Viena iš populiariausių kraujažolių veislių. Žydi VI - IX mėn. Žiedai šviesiai oranžiniai, vėliau šviesėja iki gelsvos. 60 cm. aukščio (su žiedais 80 cm.) ir 40 cm. pločio. Visiškai nereiklus augalas, tinka net ir nederlinga, sausoka dirva. Mėgsta saulėtas vietas. Dekoratyvius krūmelius reiktų dalinti ir persodinti kas 2-3 metus pavasarį.

3.50

Puslapiai