Flioksai

Yra 19 prekės (-ių)

Flioksas šluotelinis EARLY DARK PINK

Phlox paniculata EARLY DARK PINK

Sodriai rožinis šluotelinis flioksas su tamsesne akute žiedelio viduryje. Žydi VI-VIII mėnesį. Gėlės aukštis 25 cm (žydėjimo metu 30 cm) ir iki 30 cm pločio. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, žemei nereikli. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, kvepia, galima skinti puokštėms. Nužydėjusius žiedynus reikia nukirpti, kad augalas vėl gausiai žydėtų.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME CORAL

Phlox paniculata FLAME CORAL

Žydi VII-IX mėnesį kvapniais oranžiniais žiedais. Gėlės aukštis 30 cm (žydėjimo metu 50 cm) ir iki 30 cm pločio. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, derlingoje, lengvai drėgnoje dirvoje. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, galima skinti puokštėms.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME MARINE

Phlox paniculata FLAME MARINE

Švelniai melsvas šluotelinis flioksas. Šluoteliniai flioksai ilgaamžė ir nereikli daugiametė gėlė. Žydi VII-IX mėnesį. Gėlės aukštis 30 cm (žydėjimo metu 50 cm) ir iki 30 cm pločio. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, žemei nereikli. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, kvepia, galima skinti puokštėms. Nužydėjusius žiedynus reikia nukirpti, kad augalas vėl žydėtų. 

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME PRO LIGHT BLUE

Phlox paniculata FLAME PRO LIGHT BLUE

30 cm aukščio (su žiedais iki 50 cm) ir 30 cm pločio. Žiedeliai šviesiai melsvi. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus.

3.00

Flioksas šluotelinis FLAME PRO WHITE

Phlox paniculata FLAME PRO WHITE

30 cm aukščio (su žiedynais iki 50 cm) ir 30 cm pločio. Žiedai balti. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Dirvožemis turi būti derlingas, turintis daug humuso, drėgnas, šiek tiek rūgštus ir laidus vandeniui.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME RED

Phlox paniculata FLAME RED

30 cm aukščio (žydėjimo metu iki 50 cm) ir 30 cm pločio. Žydi raudonai liepos - rugsėjo mėn. Flioksai nuo seno labai mėgiami, gausiai paplitę miestų bei kaimų gėlynuose. Stiebas stačias, apaugęs pailgais, bekočiais lapais. Tinka saulėta ar dalinio pavėsio vieta.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME WHITE

Phlox paniculata FLAME WHITE

30 cm aukščio (su žiedais iki 50 cm) ir 30 cm pločio. Žiedynai stambūs baltos spalvos. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus. Dirvožemis turi būti derlingas, turintis daug humuso, drėgnas, šiek tiek rūgštus ir laidus vandeniui.

3.50

Flioksas šluotelinis FLAME WHITE EYE

Phlox paniculata FLAME WHITE EYE

30 cm aukščio (su žiedais iki 50 cm) ir 30 cm pločio. Žiedeliai balti su violetiniu viduriuku. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Geriausiai flioksai auga saulėtose ar dalinai saulėtose vietose, kur žydi ilgiau ir išsaugo savo ryškias spalvas. Santykinai gerai ištveria trumpalaikius sausros periodus.

3.00

Flioksas šluotelinis Flame® LILAC STAR

Phlox paniculata Flame® LILAC STAR

Kantri, ilgaamžė ir nereikli daugiametė gėlė. Žydi VII-IX mėnesį švelniai violetiniais su baltu žiedais. Gėlės aukštis žydėjimo metu iki 50 cm. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, žemei nereikli. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, galima skinti puokštėms.

3.50

Flioksas šluotelinis Flame® PRO PINK POP

Phlox paniculata Flame® PRO PINK POP

Žydi VII-IX mėnesį rožiniais su tamsesniu viduriuku žiedais. Gėlės aukštis 30 cm (žydėjimo metu 50 cm) ir iki 30 cm pločio. Auga saulėtoje ir pusiau šešėlingoje vietoje, derlingoje, lengvai drėgnoje dirvoje. Žiemoja puikiai. Tinka įvairioms kompozicijoms, galima skinti puokštėms.

3.50

Puslapiai