Rudbekijos

Yra 5 prekės (-ių)

Rudbekija FOREVER GOLD

Rudbeckia fulgida FOREVER GOLD

Aukštis 45 cm. (su žiedais iki 60 cm.) ir 45 cm. plotis. Žydi gausiai nuo liepos iki spalio mėn. Kad nesiliautų žydėti, nužydėjusius žiedelius reikia iškarpyti. Žiedlapiai ryškiai geltoni, ilgi. Mėgsta saulėtas vietas.  

4.00

Rudbekija GOLDSTURM

Rudbeckia fulgida GOLDSTURM

40 cm. aukščio (su žiedais iki 70 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi gausiai geltonai rugpjūčio - spalio mėn. Žiedai iki 12 cm. skersmens su rudais viduriukais. Visos rudbekijos gerai auga atviroje, saulėtoje vietoje, pakenčia ir nedidelę paunksmę. Dirva parenkama puri, puveninga, derlinga, bet kartu lengva ir drėgna. Augalai nemėgsta sunkios ir šlapios žemės.

 

4.00

Rudbekija LITTLE HENRY

Rudbeckia subtomentosa LITTLE HENRY

Rudbekijos priklauso astrinių šeimai. Little Henry užauga 70-90 cm. aukščio tvirtas keras. Žydi geltonais siaurų lapelių žiedais nuo liepos iki rugsėjo mėn. Visos rudbekijos gerai auga atviroje, saulėtoje vietoje, pakenčia ir nedidelę paunksmę. Dirva parenkama puri, puveninga, derlinga, bet kartu lengva ir drėgna. Augalai nemėgsta sunkios ir šlapios žemės.

4.00

Rudbekija SUN KA CHING

Rudbeckia SUN KA CHING

40 cm aukščio (su žiedais iki 80 cm) ir 40 cm pločio keras. Žydi ryškiai geltonais žiedais rugpjūčio - spalio mėn. Kad nesiliautų žydėti, nužydėjusius žiedelius reikia iškarpyti. Mėgsta saulėtas vietas. 

4.00

Rudbekija žėrinčioji LITTLE GOLDSTAR

Rudbeckia fulgida LITTLE GOLDSTAR

Little Goldstar užauga 35 cm. aukščio (su žiedais 50 cm.) ir 40 cm. pločio tvirtas keras. Žydi labai gausiai geltonais žiedais nuo liepos iki spalio mėn. Visos rudbekijos gerai auga atviroje, saulėtoje vietoje, pakenčia ir nedidelę paunksmę. Dirva parenkama puri, puveninga, derlinga, bet kartu lengva ir drėgna. Augalai nemėgsta sunkios ir šlapios žemės.

4.00