Astrai

Yra 15 prekės (-ių)

Astras alpinis ALBUS

Aster alpinus ALBUS

Pavasarinis alpinis astras, primenantis ramunes, žydi gegužės - birželio mėn. baltais žiedais. 20 cm. aukščio (su žiedais 25 cm.) ir iki 30 cm. pločio kerelis. Plečiasi, gali augti kaip kiliminis augalas ir užželti didesniais plotais. Visiškai nereiklus, bet geriausiai auga saulėtose vietose, derlingose, drėgnose ir pralaidžiose dirvose. 

2.70

Astras alpinis DUNKLE SCHONE

Aster alpinus DUNKLE SCHONE

Pavasarinis alpinis astras, žydi violetiniais žiedais gegužės - birželio mėn.  Auga žemaūgiais kupsteliais, bet gali plėstis ir kaip kilimas. 20 cm. aukščio (su žiedais 30 cm.) ir iki 25 cm. pločio kerelis. Visiškai nereiklus, bet geriausiai auga saulėtose vietose, derlingose, drėgnose ir pralaidžiose dirvose. 

2.70

Astras alpinis HAPPY END

Aster alpinus HAPPY END

Pavasarinis alpinis astras, žydi rausvai purpuriniais žiedais gegužės - birželio mėn.  Auga žemaūgiais kupsteliais, bet gali plėstis ir kaip kilimas. 20 cm. aukščio (su žiedais 25 cm.) ir iki 30 cm. pločio kerelis. Visiškai nereiklus, bet geriausiai auga saulėtose vietose, derlingose, drėgnose ir pralaidžiose dirvose. 

2.70

Astras ANN LEYS

Aster ANN LEYS

Prekyboje nuo gegužės mėn.

Originaliai ir išskirtinai atrodanti astrų veislė dėl savo žiedų formos ir žalios-bordo spalvos. Stiebai tvirti, statūs 60-70 cm aukščio. Pražysta rugpjūčio pabaigoje ir žydi iki spalio pabaigos. Puikiai tiks kaip foninis augalas žemesniuose gėlynuose. Nereiklus dirvožemiui. Mėgsta saulėtą vietą. Tinka skynimui. 

3.50

Astras ASMO

Aster ageratoides Asmö

Rudeninio astro veislė. Kerelis pasiekia 30-40 cm aukštį ir 30 cm plotį. Žydi švelniai violetiniais žiedeliais rugsėjo - lapkričio mėn. Mėgsta saulėtas ar dalinio pavėsio vietas, normalaus drėgnumo, pralaidžią dirvą.

3.00

Astras CRIMSON BROCADE

Aster novi-belgii CRIMSON BROCADE

Rudeninis astras, žydi rugpjūčio - spalio mėn. rausvai purpuriniais žiedais. Stiebai tvirti, lapai tamsiai žali, blizgūs. 60 cm aukščio (su žiedynais iki 90 cm) ir iki 40 cm pločio. Visiškai nereiklus, bet geriausiai auga saulėtose vietose, derlingose, drėgnose ir pralaidžiose dirvose. 

3.50

Astras erikinis SNOW FLURRY

Aster ericoides SNOW FLURRY

Prekyboje birželio mėn.

Besidriekiantis pažeme rudeninis astras. 20 cm aukščio ir iki 80 cm pločio. Žydi rugsėjo - spalio mėn. baltais žiedeliais. Mėgsta saulėtas vietas. 

3.00

Astras FREIBURG

Aster amethystinus FREIBURG

Prekyboje nuo gegužės mėn.

Viena iš aukštesnių astrų veislių, formuojanti statų krūmą. Aukštis 120 - 150 cm, plotis 50 - 60 cm. Žydi rugsėjo - spalio mėn. Stiprus daugiametis augalas. Puikiai tiks kaip foninis augalas žemesniuose gėlynuose. 

4.50

Astras ISLAND BAHAMAS

Aster ISLAND BAHAMAS

Rudeninio astro veislė. Kerelis pasiekia 30-40 cm. aukštį ir 40 cm. plotį. Žydi rausvai violetiniais žiedais rugpjūčio - spalio mėn. Mėgsta saulėtas vietas, normalaus drėgnumo, pralaidžią dirvą. Tinka skynimui ir puokštėms.

3.00

Astras ISLAND SAMOA

Aster ISLAND SAMOA

Žemaūgė rudeninio astro veislė. Kerelis pasiekia 30-40 cm. aukštį ir 40 cm. plotį. Žydi mėlynai violetiniais žiedais rugpjūčio - spalio mėn. Mėgsta saulėtas vietas, normalaus drėgnumo, pralaidžią dirvą. Tinka skynimui ir puokštėms.

3.00

Puslapiai