Astrai

Yra 5 prekės (-ių)

Astras alpinis ALBUS

Aster alpinus ALBUS

Pavasarinis alpinis astras, primenantis ramunes, žydi gegužės - birželio mėn. baltais žiedais. 20 cm. aukščio (su žiedais 25 cm.) ir iki 30 cm. pločio kerelis. Plečiasi, gali augti kaip kiliminis augalas ir užželti didesniais plotais. Visiškai nereiklus, bet geriausiai auga saulėtose vietose, derlingose, drėgnose ir pralaidžiose dirvose. 

2.70

Astras alpinis DUNKLE SCHONE

Aster alpinus DUNKLE SCHONE

Pavasarinis alpinis astras, žydi violetiniais žiedais gegužės - birželio mėn.  Auga žemaūgiais kupsteliais, bet gali plėstis ir kaip kilimas. 20 cm. aukščio (su žiedais 30 cm.) ir iki 25 cm. pločio kerelis. Visiškai nereiklus, bet geriausiai auga saulėtose vietose, derlingose, drėgnose ir pralaidžiose dirvose. 

2.70

Astras alpinis HAPPY END

Aster alpinus HAPPY END

Pavasarinis alpinis astras, žydi rausvai purpuriniais žiedais gegužės - birželio mėn.  Auga žemaūgiais kupsteliais, bet gali plėstis ir kaip kilimas. 20 cm. aukščio (su žiedais 25 cm.) ir iki 30 cm. pločio kerelis. Visiškai nereiklus, bet geriausiai auga saulėtose vietose, derlingose, drėgnose ir pralaidžiose dirvose. 

2.70

Astras ISLAND BAHAMAS

Aster ISLAND BAHAMAS

Žemaūgė rudeninio astro veislė. Kerelis pasiekia 30-40 cm. aukštį ir 40 cm. plotį. Žydi rausvai violetiniais žiedais rugpjūčio - spalio mėn. Mėgsta saulėtas vietas, normalaus drėgnumo, pralaidžią dirvą. Tinka skynimui ir puokštėms.

3.00

Astras ISLAND BARBADOS

Aster novi-belgii ISLAND BARBADOS

Kompaktiškas, gausiai žydintis rudeninis astras. Kerelis pasiekia 40 cm. aukštį ir tokį pat plotį. Žydi alyvinės spalvos žiedais rugpjūčio - spalio mėn. Mėgsta saulėtas vietas, normalaus drėgnumo, pralaidžią dirvą. Tinka skynimui ir puokštėms.

3.00