Levandos

Yra 5 prekės (-ių)

Levanda olandinė EDELWEISS

Lavandula X Intermedia EDELWEISS

Baltažiedė levanda. 40 cm. aukščio (su žiedais 50 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi liepos - rugsėjo mėn. Levandos yra sausų vietų augalai, mėgstantys nelabai derlingas priesmėlio arba žvyringas vietas, kuriose po lietaus neužsistovi vanduo. Taip pat levandoms būtina saulė, jos turi būti kuo daugiau. Auga jos ir daliniame pavėsyje, bet bus suvargę ir mažai žydės. 

3.50

Levanda olandinė PHENOMENAL

Levandula x intermedia PHENOMENAL

Norime pristatyti jums tikrai vertą dėmesio naujieną, atitinkančią savo vardą "Fenomenalus". Tai tankus, skaisčiais sidabro spalvos lapais, tolygiai atželiantis, gausiai žydintis stambiais žiedais ir stipraus levandų aromato krūmelis. Kaip ir visos levandos geriau auga įsaulyje ir laidžioje dirvoje, tačiau ši veislė perneša didesne drėgmę.

Nuo 3.50

Levanda ROSEA

Lavandula angustifolia ROSEA

Rožinės spalvos žiedais žydinti levanda. 60-75 cm. aukščio ir 75 - 90 cm. pločio. Žydi VI - IX mėn. Levandos yra sausų vietų augalai, mėgstantys nelabai derlingas priesmėlio arba žvyringas vietas, kuriose po lietaus neužsistovi vanduo. Taip pat levandoms būtina saulė, jos turi būti kuo daugiau. Auga jos ir daliniame pavėsyje, bet bus suvargę ir mažai žydės. 

3.50

Levanda SENSATIONAL

Lavandula intermedia SENSATIONAL

NAUJIENA. Tikta sensacija! Žydi dideliais (iki 11 cm) violetiniais kvapniais žiedais VI - IX mėn. Tai tankus kerelis (60 cm aukščio ir panašiai pločio), plačiais, skaisčiai sidabriniais lapeliais, tolygiai atželiantis. Levandos yra sausų vietų augalas, mėgstantis saulėtas, nelabai derlingas priesmėlio arba žvyringas vietas, kuriose po lietaus neužsistovi vanduo.

4.00

Levanda tikroji HIDCOTE BLUE

Lavandula angustifolia HIDCOTE BLUE

Auga 30 cm aukščio. Lapija pilka, žiedai violetiniai, labai kvapnūs. Žydi VI-VIII mėn. Vieta saulėta, mėgsta lengvą dirvožemį. Augalas yra labai atsparus sausroms. Tinka alpinariumams, rožynams, su kitomis daugiametėmis gėlėmis.

Nuo 3.50