Levandos

Yra 5 prekės (-ių)

Levanda olandinė EDELWEISS

Lavandula X Intermedia EDELWEISS

Prekyboje nuo gegužės mėn.

Baltažiedė levanda. 40 cm aukščio (su žiedais 50 cm) ir 40 cm pločio. Žydi VII - IX mėn. Levandos yra sausų vietų augalai, mėgstantys nelabai derlingas priesmėlio arba žvyringas vietas, kuriose po lietaus neužsistovi vanduo.

3.50

Levanda olandinė PHENOMENAL

Levandula x intermedia PHENOMENAL

Tankus, skaisčiais sidabro spalvos lapais, tolygiai atželiantis, gausiai žydintis stambiais žiedais (VII - IX) ir stipraus levandų aromato krūmelis. 50 cm aukščio (su žiedynais iki 70 cm) ir 50 cm pločio. Kaip ir visos levandos geriau auga įsaulyje ir laidžioje dirvoje, tačiau ši veislė perneša didesne drėgmę. Ypač svarbu: šalčio zona 5, aukštas šios veislės atsparumas grybinėms ligoms.

4.00

Levanda SENSATIONAL

Lavandula intermedia SENSATIONAL

NAUJIENA. Tikta sensacija! Žydi dideliais (iki 11 cm) violetiniais kvapniais žiedais VI - IX mėn. Tai tankus kerelis (60 cm aukščio ir panašiai pločio), plačiais, skaisčiai sidabriniais lapeliais, tolygiai atželiantis. Levandos yra sausų vietų augalas, mėgstantis saulėtas, nelabai derlingas priesmėlio arba žvyringas vietas, kuriose po lietaus neužsistovi vanduo.

4.00

Levanda tikroji HIDCOTE BLUE

Lavandula angustifolia HIDCOTE BLUE

 

Auga 30 - 45 cm aukščio ir 40 cm pločio. Lapija pilka, žiedai violetiniai, labai kvapnūs. Žydi VI-VIII mėn. Vieta saulėta, mėgsta lengvą dirvožemį. Augalas yra labai atsparus sausroms. Tinka alpinariumams, rožynams, su kitomis daugiametėmis gėlėmis.

Nuo 3.50

Levanda tikroji ROSEA

Lavandula angustifolia ROSEA

Rausvos spalvos žiedynais žydinti levanda. 30 - 50 cm aukščio ir 30 cm pločio. Žydi VI - VIII mėn. Levandos yra sausų vietų augalai, mėgstantys nelabai derlingas priesmėlio arba žvyringas vietas, kuriose po lietaus neužsistovi vanduo. Taip pat levandoms būtina saulė, jos turi būti kuo daugiau. Auga jos ir daliniame pavėsyje, bet greičiausiai bus suvargę ir mažai žydės. 

3.50