Levandos

Yra 5 prekės (-ių)

Levanda olandinė PHENOMENAL

Levandula x intermedia PHENOMENAL

Norime pristatyti jums tikrai vertą dėmesio naujieną, atitinkančią savo vardą "Fenomenalus". Tai tankus, skaisčiais sidabro spalvos lapais, tolygiai atželiantis, gausiai žydintis stambiais žiedais ir stipraus levandų aromato krūmelis. Kaip ir visos levandos geriau auga įsaulyje ir laidžioje dirvoje, tačiau ši veislė perneša didesne drėgmę.

4.00

Levanda ROSEA

Lavandula angustifolia ROSEA

Rožinės spalvos žiedais žydinti levanda. 60-75 cm. aukščio ir 75 - 90 cm. pločio. Žydi VI - IX mėn. Levandos yra sausų vietų augalai, mėgstantys nelabai derlingas priesmėlio arba žvyringas vietas, kuriose po lietaus neužsistovi vanduo. Taip pat levandoms būtina saulė, jos turi būti kuo daugiau. Auga jos ir daliniame pavėsyje, bet bus suvargę ir mažai žydės. 

3.00

Levanda tikroji ARCTIC SNOW

Lavandula angustifolia Arctic Snow

Auga 40-50 cm aukščio. Lapija pilka, žiedai skaisčiai balti, labai kvapnūs. Žydi VI-VIII mėn. Vieta saulėta, mėgsta lengvą laidų dirvožemį. Tinka alpinariumams, rožynams, su kitomis daugiametėmis gėlėmis.

4.00

Levanda tikroji HIDCOTE BLUE

Lavandula angustifolia HIDCOTE BLUE

Auga 30 cm aukščio. Lapija pilka, žiedai violetiniai, labai kvapnūs. Žydi VI-VIII mėn. Vieta saulėta, mėgsta lengvą dirvožemį. Augalas yra labai atsparus sausroms. Tinka alpinariumams, rožynams, su kitomis daugiametėmis gėlėmis.

Nuo 3.00

Levanda tikroji PLATINUM BLONDE

Lavandula angustifolia TRUMBELINA LEIGH

Levanda netradiciniais - šviesiai margais lapeliais. Žydi kvapniai mėlynai VI-VIII mėn. Auga iki 30-40 cm. aukščio. Vieta saulėta, mėgsta lengvą dirvožemį. Tinka alpinariumams, su kitomis daugiametėmis gėlėmis.

3.00