Astilbės

Yra 38 prekės (-ių)

Astilbė ASTARY ROSE RED SHADES

Astilbe arendsii ASTARY ROSE RED SHADES

Žiedai sodriai rausvos spalvos, žydi birželio - rugpjūčio mėn. Aukštis 50 cm. Astilbė viena iš nedaugelio gėlių, kuri puošniai žydi pavėsyje ir gali džiuginti savo žiedais visą vasarą. Žinoma, tik tas pavėsis neturėtų būti labai tamsus, geriausia, jei dalį dienos šviestų saulė. Astilbės auga ir saulėtose vietose, tik tada dirva turėtų būti drėgnoka, nors ne šlapia.

4.50

Astilbė ASTARY WHITE

Astilbe arendsii ASTARY WHITE

IŠPARDUOTA

Iki 40 cm aukščio ir 30 - 40 cm pločio. Žydi plunksniškais baltais žiedais VI - VIII mėn. Lapai žali. Gerai auga saulėtoje, pusiau pavėsio vietoje.

0.00

Astilbė BRAUTSCHLEIER

Astilbe arendsii BRAUTSCHLEIER

Žydi liepos - rugpjūčio mėn. baltais žiedynais. Užauga iki 70 cm aukščio ir panašiai pločio. Geriausiai auga pusiau pavėsyje, drėgnoje, derlingoje dirvoje. Nors saulėtoje vietoje gausiau žydės, tačiau tada reikės vis pasirūpinti, kad dirva būtų drėgna. Jas galima sodinti pavienes ar grupėmis netoli krūmų, įvairių spygliuočių ar kitų augalų.

4.50

Astilbė BRESSINGHAM BEAUTY

Astilbe arendsii BRESSINGHAM BEAUTY

Aukštis 70 - 90 cm, plotis 60 cm. Lapai tamsiai žali. Žydi liepos - rugpjūčio mėn. sodriai rožiniais žiedais. Mėgsta saulėtas ar pusiau pavėsingas vietas, drėgną, pralaidų, derlingą dirvožemį. Atspari ligoms ir šalčiui. 

4.00

Astilbė BURGUNDY RED

Astilbe arendsii BURGUNDY RED

Iki 60 cm. aukščio, žydi raudonais žiedais vasaros viduryje. Lapai žali. Gerai auga pusiau pavėsio vietoje, vidutinio drėgnumo, derlingoje dirvoje.

5.00

Astilbė COLOR FLASH LIME

Astilbe arendsii COLOR FLASH LIME

Žydi VII-IX mėn. alyvinės spalvos žiedais. Iki 40 cm. aukščio (su žiedais 50 cm.) ir 30 cm. pločio. Pavasarį lapai geltonos spalvos, vėliau keičiasi į žalsvą su raudonais kraštais. Daugiametė želdynų gėlė. Mėgsta saulėtas ar pusiau pavėsingas vietas, drėgną, pralaidų, derlingą dirvožemį. Atspari ligoms ir šalčiui.

4.00

Astilbė DIAMANT

Astilbe arendsii DIAMANT

Baltų žiedų savininkė. Iki 60-90 cm aukščio ir 60 cm pločio. Žydi birželio - liepos mėn. Astilbė viena iš nedaugelio gėlių, kuri puošniai žydi pavėsyje. Žinoma, tik tas pavėsis neturėtų būti labai tamsus, geriausia, jei dalį dienos šviestų saulė. Astilbės auga ir saulėtose vietose, tik tada dirva turėtų būti drėgnoka, nors ne šlapia.

4.00

Astilbė DRUM AND BASS

Astilbe x arendsii DRUM AND BASS

Daugiametė želdynų gėlė 50-55 cm aukščio ir 45-60 cm pločio. Lapai tamsiai žali. Žydi birželio - liepos mėn. sodriai rožiniais žiedais. Mėgsta saulėtas ar pusiau pavėsingas vietas, drėgną, pralaidų, derlingą dirvožemį. Atspari ligoms ir šalčiui.

5.00

Astilbė ERIKA

Astilbe arendsii ERIKA

Žydi VII-VIII mėn. rausvos spalvos žiedais. Iki 60 cm aukščio (su žiedais 80 cm) ir 40 cm pločio. Mėgsta pusiau pavėsingas ar pavėsio vietas, drėgną, pralaidų, derlingą dirvožemį. 

4.00

Astilbė EUROPA

Astilbe japonica EUROPA

IŠPARDUOTA

0.00

Puslapiai