Alūnės, heicherelės, tiarelės

Yra 55 prekės (-ių)

Alūnė BEAUTY COLOUR

Heuchera BEAUTY COLOUR

Margalapė veislė, užauganti iki 30 cm aukščio (su žiedais iki 45 cm) ir iki 30 cm pločio. Žydi smulkiais kreminės spalvos žiedeliais birželio - rugsėjo mėn. Rudeniop lapija nusidažo rausvais atspalviais. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau šešėlingoje vietoje, vidutinio drėgnumo dirvoje. Tinka įvairiems spalviniams deriniams su kitais daugiamečiais ar vienmečiais augalais.

3.50

Alūnė BLACK FOREST CAKE

Heuchera BLACK FOREST CAKE

Sodriai tamsių lapų, 15 cm aukščio (su žiedais 25 cm) ir 20 cm pločio kerelis. Žydi gegužės - liepos mėn. raudonais žiedeliais. Auga saulėtoje ar pusiau šešėlingoje vietoje, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirvoje. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

3.50

Alūnė BLACK PEARL

Heuchera BLACK PEARL

Tamsių blizgių lapų iki 30 cm aukščio (su žiedais 60 cm) ir 50 cm pločio. Žydi baltais žiedeliais gegužės - birželio mėn. Lapai dideli, labai tamsūs, neišblunkantys visą sezoną, gražiai karpyti. Tinka saulėta ar dalinio pavėsio vieta. 

4.00

Alūnė BLACK TAFFETA

Heuchera BLACK TAFFETA

Auga 30 cm (žydėjimo metu iki 50 cm) aukščio ir 40 cm pločio kupstas. Blizgūs tamsiai violetinės spalvos lapai su garbanotais krašteliais. Žydi baltai kreminiais žiedeliais gegužės-liepos mėn. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva. Tinka įvairiose kompozicijose priekiniam plane, apvadams.

4.00

Alūne CAPPUCCINO

Heuchera CAPPUCCINO

Lapai tamsūs, blizgūs, su violetiniu atspalviu. Kerelio aukštis 30 cm. (su žiedais 40 cm.) ir 30 cm. plotis. Žydi birželio - rugpjūčio mėn. kreminiais žiedeliais. Alūnės sodinamos į derlingą, lengvesnę dirvą. Mėgsta saulėtą ar pusiau šešėlingą vietą.

3.50

Alūnė CARMENCITA

Heuchera x hybrida Carmencita

NAUJIENA. Auga 30 cm aukščio (su žiedais iki 45 cm) ir 40 cm pločio kupstas. Lapai raudonai rudi. Žydi rožiniais žiedais. Vieta saulėta ar pusiau pavėsis. Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Žiemoja gerai. Tinka įvairiems spalviniams deriniams.

4.00

Alūnė CHERRY COLA

Heuchera CHERRY COLA

Auga 20 cm aukščio (su žiedais iki 45 cm) ir 35 cm pločio kupstas. Lapai raudonai rudi. Žydi raudonais žiedeliais balandžio - birželio mėn. Vieta saulėta ar pusiau pavėsis. Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Žiemoja gerai. Tinka įvairiems spalviniams deriniams.

3.50

Alūnė CHERRY TRUFFLES

Heuchera CHERRY TRUFFLES

 

Auga 25 cm aukščio (su žiedais 45 cm) ir 40 cm pločio kerelis. Jauni lapai raudoni, vasarą nusidažantys sodria raudonmedžio spalva, garbanotais kraštais. Žydi birželio - liepos mėn. rausvais žiedeliais. Auga saulėtoje ar pusiau šešėlingoje vietoje, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirvoje.

Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

4.00

Alūnė CHOCOLATE VEIL

Heuchera CHOCOLATE VEIL

Lapai tamsūs su violetiniu atspalviu. 25 cm. aukščio (su žiedais iki 50 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi birželio - rugpjūčio mėn. kreminės spalvos žiedeliais. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau šešėlingoje vietoje, vidutinio drėgnumo dirvoje. Tinka įvairiems spalviniams deriniams.

4.00

Alūnė DELTA DAWN

Heuchera DELTA DAWN

20 cm aukščio (su žiedais 35 cm) ir iki 30 cm pločio. Užapvalinti geltoni lapai su raudonomis gyslomis. Sezono metu keičiasi lapų margumas ir spalva. Žydi baltai birželio  - rugpjūčio mėn. Mėgsta pusiau šešėlingą vietą ir vidutiniškai drėgną, praturtintą kompostu dirvožemį. Tinka įvairiems spalviniams deriniams su kitais daugiamečiais ar vienmečiais augalais.

3.50

Puslapiai