Alūnės, heicherelės, tiarelės

Yra 38 prekės (-ių)

Alūnė BLACK FOREST CAKE

Heuchera BLACK FOREST CAKE

Sodriai tamsių lapų, 15 cm aukščio (su žiedais 25 cm) ir 20 cm pločio kerelis. Žydi gegužės - liepos mėn. raudonais žiedeliais. Auga saulėtoje ar pusiau šešėlingoje vietoje, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirvoje. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

3.50

Alūnė BLACK PEARL

Heuchera BLACK PEARL

Tamsių blizgių lapų iki 30 cm aukščio (su žiedais 60 cm) ir 50 cm pločio. Žydi baltais žiedeliais gegužės - birželio mėn. Lapai dideli, labai tamsūs, neišblunkantys visą sezoną, gražiai karpyti. Tinka saulėta ar dalinio pavėsio vieta. 

3.50

Alūnė BLACK TAFFETA

Heuchera BLACK TAFFETA

Auga 30 cm (žydėjimo metu iki 50 cm) aukščio ir 40 cm pločio kupstas. Blizgūs tamsiai violetinės spalvos lapai su garbanotais krašteliais. Žydi baltai kreminiais žiedeliais gegužės-liepos mėn. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva. Tinka įvairiose kompozicijose priekiniam plane, apvadams.

3.50

Alūnė CHERRY COLA

Heuchera CHERRY COLA

Auga 20 cm aukščio (su žiedais iki 45 cm) ir 35 cm pločio kupstas. Lapai raudonai rudi. Žydi raudonais žiedeliais balandžio - birželio mėn. Vieta saulėta ar pusiau pavėsis. Dirva vidutinio drėgnumo ir derlingumo. Žiemoja gerai. Tinka įvairiems spalviniams deriniams.

3.50

Alūnė CHERRY TRUFFLES

Heuchera CHERRY TRUFFLES

Auga 25 cm aukščio (su žiedais 45 cm.) ir 40 cm pločio kerelis. Jauni lapai raudoni, vasarą nusidažantys sodria raudonmedžio spalva, garbanotais kraštais. Žydi birželio - liepos mėn. rausvais žiedeliais. Auga saulėtoje ar pusiau šešėlingoje vietoje, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirvoje. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

3.50

Alūnė FOREVER PURPLE

Heuchera FOREVER PURPLE

Auga 30 cm aukščio (su žiedais 40 cm) ir 55 cm pločio. Žydi rausvos spalvos žiedeliais gegužės - rugsėjo mėn. Lapai blizgūs purpuriniai. Dirva vidutinio derlingumo ir drėgnumo. Vieta saulėta ar dalinis pavėsis. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

3.50

Alūnė FOREVER RED

Heuchera FOREVER RED

Raudonlapė alūnė 20 cm aukščio (su žiedais 40 cm) ir 35 cm pločio. Žydi gegužės - liepos mėn. baltais žiedeliais. Pavasarį ir rudenį, kai vėsiau, lapų spalva raudonesnė, o vasarą - karštuoju sezonu - tamsiai raudona. Greitai auganti. Lapų kraštai gražiai karpyti ir šiek tiek garbanoti. Alūnės sodinamos į derlingą, lengvesnę dirvą. Tinka saulėta ar dalinio pavėsio vieta. 

3.50

Alūnė GLITTER

Heuchera GLITTER

Lapai ryškūs, gausiai sidabriniai su tamsiomis gyslomis. Lapų apatinė pusė violetinė. Žydi rausvai birželio - rugpjūčio mėn. Auga 25 cm aukščio (su žiedais iki 40 cm) ir 35 cm pločio. Mėgsta saulėtą ar pusiau šešėlingą vietą, vidutinio drėgnumo ir derlingumo žemę. Žiemoja gerai. Tinka įvairiems spalviniams deriniams.

3.50

Alūnė LIME MARMALADE

Heuchera LIME MARMALADE

Alūnė gelsvai salotiniais, giliai karpytais, banguotais kraštais lapais. 25 cm aukščio (su žiedais iki 40 cm) ir iki 60 cm pločio. Suformuoja tankų ir tvirtą lapelių kerą. Žydi gegužės - birželio mėn. baltais žiedais. Mėgsta pusiau šešėlingą vietą ir vidutiniškai drėgną, praturtintą kompostu dirvožemį. Tinka įvairiems spalviniams deriniams su kitais daugiamečiais ar vienmečiais augalais.

3.50

Alūnė LIME RICKEY

Heuchera LIME RICKEY

Lapai gelsvai salotiniai, karpyti, banguotais kraštais. 20 cm aukščio (su žiedais 45 cm) ir iki 45 cm pločio. Suformuoja tankų ir tvirtą lapų kerą. Žydi gegužės - birželio mėn. baltai. Dirva derlinga, lengvesnė. Alūnės mėgsta drėgmę, todėl per sausras būtina laistyti. Puikiai veši daliniame šešėlyje. Tinka įvairioms kompozicijoms kaip spalvinis akcentas.

3.50

Puslapiai