Katžolės

Yra 5 prekės (-ių)

Katžolė faseno JUNIOR WALKER

Nepeta × faassenii JUNIOR WALKER

Žemaūgė katžolė, plačiai išsikerojusiu kereliu. Auga 30 cm. aukščio (su žiedais iki 40 cm.) ir 75 cm. pločio. Žydi gegužės - rugsėjo mėn. mėlynai violetiniais žiedeliais. Gerai auga saulėtoje vietoje ir itin atspari sausroms.

3.00

Katžolė faseno PURRSIAN BLUE

Nepeta faassenii PURRSIAN BLUE

Daugiametis 35 cm. aukščio ( su žiedais iki 45 cm.) ir 75 cm. pločio augalas. Žiedų spalva melsvai violetinė. Žydi itin ilgai — pradeda birželį ir žiedais džiugina dar ir rugsėjo mėnesį. Katžolės labai mėgstamos įvairių vabzdžių ir drugelių. Kerelis tankus, tvirtų, neišsvyrančių stiebų. Gerai auga saulėtoje vietoje ir itin atspari sausroms.

 

 

3.00

Katžolė faseno SENIOR

Nepeta x faassenii SENIOR

Auga kompaktišku 20 cm aukščio ( su žiedais iki 30 cm) ir 30 cm pločio kereliu. Žiedų spalva melsvai violetinė. Žydi itin ilgai — pradeda birželį ir žiedais džiugina dar ir rugsėjo mėnesį. Katžolės labai mėgstamos įvairių vabzdžių ir drugelių. Gerai auga saulėtoje vietoje ir itin atspari sausroms.

3.00

Katžolė kekinė WALKER's LOW

Nepeta racemosa WALKER's LOW

Daugiametis 50 cm aukščio ( su žiedais iki 70 cm) ir 40 cm pločio augalas. Žiedų spalva melsvai violetinė. Žydi itin ilgai — pradeda birželį ir žiedais džiugina dar ir rugsėjo mėnesį. Katžolės labai mėgstamos įvairių vabzdžių ir drugelių. Kerelis tankus, tvirtų, neišsvyrančių stiebų. Gerai auga saulėtoje vietoje ir itin atspari sausroms.

3.00

Katžolė NEPTUNE

Nepeta NEPTUNE

Žiedai stambesni nei kitų katžolių veislių. Kompaktiškas kerelis. 30 cm. aukščio (su žiedais 35 cm.) ir 30 cm. pločio. Žydi birželio - rugsėjo mėn. Tinka sodinti tiek į alpinariumus, tiek į vazonus. 

3.00