Lubinai

Yra 9 prekės (-ių)

Lubinas CHANDELIER

Lupinus Chandelier

Dekoratyvus daugiametis augalas. 60 cm. aukščio (su žiedais iki 110 cm.) ir 60 cm. pločio. Žydi birželio - liepos mėn. Žiedai tvirti, stambūs, geltonos spalvos. Puikiai tinka puokštėms. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva. 

4.70

Lubinas MANHATTAN LIGHTS

Lupinus MANHATTAN LIGHTS

Dvispalvis lubinas - violetinė ir geltona. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, sukrauti daugiažiedėse kekėse. 60 cm aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm.) ir 40 cm pločio. Po žydėjimo augalą patartina nukirpti 15 cm. aukštyje. Taip jie atsigaus ir suvešės lapija. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui.

4.70

Lubinas PURPLE EMPEROR

Lupinus PURPLE EMPEROR

Žiedai dvispalviai (mėlynai violetiniai su balta). Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, sukrauti daugiažiedėse kekėse. 65 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 75 cm.) ir 50 cm. pločio. Ši veislė pasižymi sparčiu augimu. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui.

4.70

Lubinas RACHEL DE THAME

Lupinus RACHEL DE THAME

60 cm aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm) ir 40 cm pločio. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai dvispalviai (rožiniai su balta), sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas SALMON STAR

Lupinus SALMON STAR

60 cm aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm) ir 40 cm pločio. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai oranžinės spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

 

4.70

Lubinas TEQUILA FLAME

Lupinus TEQUILA FLAME

Dvispalvis lubinas - raudona ir geltona. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, sukrauti daugiažiedėse kekėse. 50 cm aukščio (žydėjimo metu iki 80 cm) ir 40 cm pločio. Po žydėjimo augalą patartina nukirpti 15 cm. aukštyje. Taip jie atsigaus ir suvešės lapija. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui.

4.70

Lubinas West Country DESERT SUN

Lupinus West Country DESERT SUN

Dekoratyvus daugiametis augalas. 60 cm aukščio (su žiedais iki 90 cm) ir 40 cm pločio. Žydi birželio - liepos mėn. Žiedai tvirti, stambūs, geltonos spalvos. Puikiai tinka puokštėms. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva. 

4.70

Lubinas West Country PERSIAN SLIPPER

Lupinus West Country PERSIAN SLIPPER

Dekoratyvus daugiametis augalas. 30 cm. aukščio (su žiedais iki 60 cm.). Žydi gegužės - birželio mėn. Žiedai tvirti, stambūs, mėlynos spalvos. Puikiai tinka puokštėms. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva.

4.70

Lubinas West Country TOWERING INFERNO

Lupinus West Country TOWERING INFERNO

Dekoratyvus daugiametis augalas. 50 cm aukščio (su žiedais iki 80 cm). Žydi birželio - liepos mėn. Žiedai tvirti, stambūs, pradeda žydėti raudonai-oranžine spalva, vėliau išryškėja geltona spalva. Žiedai puikiai tinka puokštėms. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva.

4.70