Lubinai

Yra 12 prekės (-ių)

Lubinas CHANDELIER

Lupinus Chandelier

Dekoratyvus daugiametis augalas. 60 cm. aukščio (su žiedais iki 110 cm.) ir 60 cm. pločio. Žydi birželio - liepos mėn. Žiedai tvirti, stambūs, geltonos spalvos. Puikiai tinka puokštėms. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva. 

4.70

Lubinas MANHATTAN LIGHTS

Lupinus MANHATTAN LIGHTS

Prekyboje liepos pabaigoje

Dvispalvis lubinas - violetinė ir geltona. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, sukrauti daugiažiedėse kekėse. 60 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm.) ir 40 cm. pločio. Po žydėjimo augalą patartina nukirpti 15 cm. aukštyje. Taip jie atsigaus ir suvešės lapija. 

4.70

Lubinas NOBLE MAIDEN

Lupinus Noble Maiden

70 cm. aukščio (su žiedais iki 110 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi gegužės- birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai baltos spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas PURPLE EMPEROR

Lupinus PURPLE EMPEROR

Žiedai dvispalviai (mėlynai violetiniai su balta). Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, sukrauti daugiažiedėse kekėse. 65 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 75 cm.) ir 50 cm. pločio. Ši veislė pasižymi sparčiu augimu. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui.

4.70

Lubinas SALMON STAR

Lupinus SALMON STAR

Prekyboje liepos pabaigoje

60 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai oranžinės spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai

4.70

Lubinas TEQUILA FLAME

Lupinus TEQUILA FLAME

Prekyboje liepos pabaigoje

Dvispalvis lubinas - raudona ir geltona. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, sukrauti daugiažiedėse kekėse. 50 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 80 cm.) ir 40 cm. pločio. Po žydėjimo augalą patartina nukirpti 15 cm. aukštyje. Taip jie atsigaus ir suvešės lapija. 

4.70

Lubinas THE CHATELAINE

Lupinus THE CHATELAINE

50 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 90 cm.) ir 70 cm. pločio. Žydi gegužės - birželio mėn. Stiebai statūs, žiedai dvispalviai (rožiniai su balta), sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas THE PAGES

Lupinus THE PAGES

60 cm. aukščio (su žiedais iki 90 cm.) ir 50 cm. pločio. Žydi birželio - liepos mėn. Stiebai statūs, žiedai karmino raudonumo, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Dirvai lubinai nereiklūs. Gražiausi auga giliai įdirbtoje saulėtoje laidžioje sodo žemėje. Svarbiausia, kad žemė neužmirktų nei pavasarį, nei vasarą, po lietaus. 

4.70

Lubinas West Country BEEFEATER

Lupinus West Country BEEFEATER

50 cm. aukščio (su žiedais iki 80 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi birželio - liepos mėn. Stiebai statūs, žiedai raudonos spalvos, sukrauti daugiažiedėse kekėse. Lubinai naudojami gėlynams ir grupėms apsodinti parkuose, soduose, skveruose, daugiamečių gėlių lysvėse ir skynimui. Gerai auga saulėtoje bei pusiau saulėtoje vietoje ir įvairiose dirvose. Nepakenčia šlapių vietų.

4.70

Lubinas West Country DESERT SUN

Lupinus West Country DESERT SUN

Prekyboje liepos pabaigoje

Dekoratyvus daugiametis augalas. 60 cm. aukščio (su žiedais iki 90 cm.) ir 40 cm. pločio. Žydi birželio - liepos mėn. Žiedai tvirti, stambūs, geltonos spalvos. Puikiai tinka puokštėms. Tinka saulėta ar pusiau šešėlinga vieta, vidutinio drėgnumo ir derlingumo dirva. 

4.70

Puslapiai