Šalavijai

Yra 8 prekės (-ių)

Šalavijas gojinis BLUE MARVEL

Salvia nemorosa BLUE MARVEL

Mėlynos spalvos šalavijas iki 30 cm. aukščio ir 30 cm. pločio. Žydi birželio - rugpjūčio mėn. Mėgsta saulėtą vietą, dirvai nereiklus. Visas augalas kvapnus. Tinka apvadams, alpinariumams. Kad ilgiau ir gausiau žydėtų reikia pašalinti peržydėjusius žiedus. 

4.50

Šalavijas gojinis HAEUMANAC MARCUS

Salvia nemorosa HAEUMANAC MARCUS

Žemaūgis 20 cm aukščio augalas. Žydi ryškiai mėlynais žiedais visą vasarą (VI-VIII mėn.). Visas augalas kvapnus. Mėgsta saulėkaitą ,dirvai nereiklus. Puikiai tinkantis pirmam gėlyno planui ar takelių apvadams. 

3.50

Šalavijas gojinis MIDNIGHT PURPLE

Salvia nemorosa MIDNIGHT PURPLE

Ankstyvas žydėjimas ir ilgi žiedynai. 30 cm. aukščio (žydėjimo metu iki 35 cm.) ir iki 30 cm. pločio kerelis. Žydi gegužės - birželio mėn. Mėgsta saulėtas vietas. Žydėjimą prailginsite vis nukirpdami nužydėjusius žiedynus.

3.50

Šalavijas gojinis MIDNIGHT ROSE

Salvia nemorosa MIDNIGHT ROSE

Auga 30-35 cm aukščio ir 30 cm. pločio kupsteliais. Žydi V - VI mėnesį sodriai rožiniais žiedais. Mėgsta saulėkaitą, dirvai nereiklus. Visas augalas kvapnus. Tinka apvadams, alpinariumams, skinti. Žiedai ilgai išsilaiko pamerkti. Kad ilgiau ir gausiau žydėtų reikia pašalinti peržydėjusius žiedelius. 

3.50

Šalavijas gojinis NEW DIMENSION ROSE

Salvia nemorosa NEW DIMENSION ROSE

Žiedai rožiniai. Žydi birželio - rugpjūčio mėn. Kad išlaikyti ilgą žydėjimą, būtina nukirkti nužydėjusius žiedynus. Aukštis 30 cm. (žydėjimo metu iki 35 cm.) ir iki 30 cm. pločio. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutiniško drėgnumo ir derlingumo dirvoje. Nors pakenčia ir sausras. 

3.50

Šalavijas gojinis NIGHT FIELD

Salvia nemorosa NIGHT FIELD

Auga 30 cm kupsto formos. Žydi VI-IX mėnesį violetiniais žiedais. Mėgsta saulėkaitą, dirvai nereiklus. Visas augalas kvapnus. Tinka apvadams, alpinariumams, skynimui.

3.50

Šalavijas gojinis OSTFRIESLAND

Salvia nemorosa OSTFRIESLAND

Tvirtas krūmelis iki 25 cm. aukščio (su žiedais iki 45 cm.) ir iki 30 cm. pločio. Žydi ilgai, VI-IX mėnesį mėlynai violetiniais žiedais. Mėgsta saulėkaitą, dirvai nereiklus. Visas augalas kvapnus. Šalavijai labai mėgstami drugelių ir bičių. Dėl savo vertikalaus žiedyno gojinis šalavijas puikiai atrodo natūralistiniame gėlyne, bet gali būti auginamas ir kaip žema gyvatvorė palei takelį. 

3.50

Šalavijas gojinis RIANNE

Salvia nemorosa RIANNE

Status kerelis apie 25 cm aukščio (su žiedais 30 cm.) ir iki 30 cm. pločio. Žydi gegužės -  birželio mėn. Nužydėjus ir apkarpius pražysta pakartotinai. Žiedai mėlyni. Šalavijas mėgsta šilumą ir saulę, pakantus sausrai, tačiau jautrus drėgmės pertekliui.

3.50