Čiobreliai

Yra 7 prekės (-ių)

Čiobrelis citrininis AUREUS

Thymus citriodorus AUREUS

Aromatinis daugiametis augalas. Aukštis 10–30 cm. Žiedai rausvos spalvos, lapai margi žaliai gelsvi. Žydi gegužės - birželio mėn. Augalas turi vaistinių, prieskoninių savybių. Mėgsta saulėtą vietą. Kaip ir kiti čiobreliai naudojamas arbatoms, kaip prieskonis, kaip antibakterinė, vaistinė medžiaga.

3.50

Čiobrelis citrininis BERTRAM ANDERSON

Thymus citriodorus BERTRAM ANDERSON

Daugiametis, labai aromatingas, iki 10 cm. aukščio augalas. Lapai smulkūs, žaliai geltoni, žiedeliai violetiniai. Žydi liepos - rugpjūčio mėnesiais. Tinka saulėta vieta. Čiobrelio žolė lietuviškoje liaudies medicinoje laikoma vaistine medžiaga. Renkamos šakelės su lapeliais ir žiedeliais jų žydėjimo metu.

3.50

Čiobrelis citrininis DOONE VALLEY

Thymus citriodorus DOONE VALLEY

Aromatinis daugiametis augalas. Aukštis 5-10 cm., plotis 30-60 cm. Žiedai rausvos spalvos, lapai margi žaliai geltoni. Žydi gegužės - liepos mėn. Augalas turi vaistinių, prieskoninių savybių. Mėgsta saulėtą vietą. Kaip ir kiti čiobreliai naudojamas arbatoms, kaip prieskonis, kaip antibakterinė, vaistinė medžiaga.

3.50

Čiobrelis citrininis SILVER QUEEN

Thymus citriodorus SILVER QUEEN

Dar viena dekoratyvi pilkšvos spalvos citrininių čiobrelių veislė. Kaip ir kitos veislės, puikiai gali būti naudojama prieskoniams ar kaip vaistinė žolė. Aukštis 15 cm. (su žiedais iki 30 cm.), plotis iki 35 cm. Žydi birželio - liepos mėn. švelniai rožiniais žiedeliais. 

3.50

Čiobrelis FOXLEY

Thymus pulegioides FOXLEY

Lapeliai margi, žiedai alyviniai.

3.50

Čiobrelis paprastasis

Thymus serpyllum

Prekyboje birželio mėn. 

Daugiametis, labai aromatingas, 5 cm. aukščio augalas. Lapai smulkūs, žiedai maži, violetiniai. Žydi birželio – liepos mėnesiais. Tinka saulėta vieta. Čiobrelio žolė lietuviškoje liaudies medicinoje laikoma vaistine medžiaga. Renkamos šakelės su lapeliais ir žiedeliais jų žydėjimo metu.

Nuo 2.00

Čiobrelis vaistinis

Thymus vulgaris

Aromatinis daugiametis augalas. Aukštis 15–30 cm. Žiedai nuo alyvinės iki rausvos spalvos, susitelkę šakučių viršūnėse. Žydi birželio - rugsėjo mėn. Augalas turi vaistinių, prieskoninių savybių. Mėgsta saulėtą vietą. Kaip ir kiti čiobreliai naudojamas arbatoms, kaip prieskonis, kaip antibakterinė, vaistinė medžiaga.

3.50