Čiobreliai

Yra 9 prekės (-ių)

Čiobrelis citrininis DOONE VALLEY

Thymus citriodorus DOONE VALLEY

Aromatinis daugiametis augalas. Aukštis 5-10 cm., plotis 30-60 cm. Žiedai rausvos spalvos, lapai margi žaliai geltoni. Žydi gegužės - liepos mėn. Augalas turi vaistinių, prieskoninių savybių. Mėgsta saulėtą vietą. Kaip ir kiti čiobreliai naudojamas arbatoms, kaip prieskonis, kaip antibakterinė, vaistinė medžiaga.

Parduodamas augalas 1 litro vazone.

Nuo 2.50

Čiobrelis citrininis GOLDEN LEMON

Thymus citriodorus GOLDEN LEMON

Daugiametis, labai aromatingas augalas. Iki 15 cm aukščio (žydėjimo metu iki 20 cm) ir 30 cm pločio. Lapai smulkūs, žali su geltonais krašteliais, žiedai rausvi. Žydi birželio – liepos mėnesiais. Tinka saulėta vieta. Čiobrelio žolė lietuviškoje liaudies medicinoje laikoma vaistine medžiaga. Renkamos šakelės su lapeliais ir žiedeliais jų žydėjimo metu.

2.50

Čiobrelis citrininis SAMBESI

Thymus citriodorus Sambesi

Daugiametis, labai aromatingas augalas. Iki 10-15 cm aukščio (žydėjimo metu iki 15-20 cm) ir 30 cm pločio. Lapai smulkūs, žali su geltonais krašteliais, žiedai rausvi. Žydi birželio – liepos mėnesiais. Tinka saulėta vieta. Čiobrelio žolė lietuviškoje liaudies medicinoje laikoma vaistine medžiaga. Renkamos šakelės su lapeliais ir žiedeliais jų žydėjimo metu.

2.50

Čiobrelis FOXLEY

Thymus pulegioides FOXLEY

Lapeliai margi, žiedai alyviniai.

2.50

Čiobrelis keturbriaunis

Thymus pulegioides

10 - 20 cm aukščio ir 30 - 45 cm pločio. Daugiametis malonaus kvapo augalas, augantis kereliais. Žydi liepos - rugpjūčio mėn. alyvinės spalvos žiedeliais. Jie išskiria nektarą, kuriuo vilioja vabzdžius. Geras prieskoninis, taip pat vaistinis augalas.

2.50

Čiobrelis MINOR

Thymus praecox MINOR

Labai žemutis (3-5 cm aukščio) aromatingas besidriekiantis čiobrelis. Plečiasi 20 cm į plotį. Žydi smulkiais violetiniais žiedeliais birželio - liepos mėn. Gerai auga tiek saulėtoje vietoje, tiek ir daliniame šešėlyje. Augalas turi vaistinių, prieskoninių savybių. Kaip ir kiti čiobreliai naudojamas arbatoms, kaip prieskonis, kaip antibakterinė, vaistinė medžiaga.

2.50

Čiobrelis paprastasis SILVER POSIE

Thymus vulgaris Silver Posie

Dar viena dekoratyvi pilkšvos spalvos paprastūjų čiobrelių veislė. Kaip ir kitos veislės, puikiai gali būti naudojama prieskoniams ar kaip vaistinė žolė. Aukštis 25 cm. (su žiedais iki 30 cm.), plotis iki 50 cm. Žydi birželio - liepos mėn. švelniai rožiniais žiedeliais. 

2.50

Čiobrelis PSEUDOLANUGINOSUS

Thymus praecox PSEUDOLANUGINOSUS

Prekyboje nuo gegužės mėn.

Ypač atsparus sausrai kiliminis augalas iki 5 - 8 cm aukščio ir iki 30 cm pločio. Lapeliai žalsvai pilki, žydi VI - VII alyvine spalva. Reikalinga saulėta vieta ir vidutiniškai sausa dirva.

2.50

Čiobrelis vaistinis

Thymus vulgaris

Aromatinis daugiametis augalas. 15 cm aukščio ir iki 30 cm pločio. Žiedai nuo alyvinės iki rausvos spalvos, susitelkę šakučių viršūnėse. Žydi birželio - rugsėjo mėn. Augalas turi vaistinių, prieskoninių savybių. Mėgsta saulėtą vietą. Kaip ir kiti čiobreliai naudojamas arbatoms, kaip prieskonis, kaip antibakterinė, vaistinė medžiaga.

2.00