Snapučiai

Yra 18 prekės (-ių)

Snaputis ALBUM

Geraniun sylvaticum Album

40-65 cm aukščio ir 40-60 cm pločio. Žydi VI - VIII mėn. balta spalva. Rudeniop lapija nusispalvina rausvais atspalviais. Gražiausi augs saulėtoje ar dalinio pavėsio vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto. Netinka užmirkstančios vietos.

4.00

Snaputis APFELBLUTE

Geranium sanguineum APFELBLUTE

Žydi gegužės - rugpjūčio mėn. švelniai rausvos spalvos žiedais. 15 - 20 cm aukščio ir 30 cm pločio. Augalui reikia vidutinio derlingumo ir drėgnumo dirvos, bet užmirkimo nepakenčia. Toleruoja ir sausrą. Gausiausiai žydi augdamas saulėtoje vietoje, bet gali augti ir daliniame ar net visiškame pavėsyje. Rudeniop lapija nurausta. 

3.80

Snaputis BIOKOVO

Geranium × cantabrigiense BIOKOVO

Žydi baltais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 15 cm. aukščio (su žiedais 20 cm.) ir iki 35 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

3.80

Snaputis BROOKSIDE

Geranium BROOKSIDE

 

Žiedeliai mėlynai violetiniai su baltu viduriuku. 30-60 cm aukščio, plotis iki 60-90 cm. Lapai žali, giliai karpyti, kurie rudeniop gražiai nurausta. Žydi birželio - rugsėjo mėn. labai gausiai. Nukirpus nužydėjusius žiedstiebius, žydi pakartotinai.

4.50

Snaputis CLOUD NINE

Geranium pratense CLOUD NINE

Žydi melsvais pilnaviduriais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 40 cm aukščio (su žiedais iki 50 cm) ir iki 45 cm pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

4.50

Snaputis ELWORTHY EYECATCHER

Geranium ELWORTHY EYECATCHER

40-50 cm. aukščio ir 60-90 cm. pločio. Žydi VI-X mėn. ryškia alyvine spalva. Žiedai dideli, iki 4 cm. skersmens. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto. Netinka užmirkstančios vietos. Snapučiai ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams.

4.50

Snaputis HAVANA BLUES

Geranium wallichianum Havana Blues

 NAUJIENA. Užauga 30-40 cm. (su žiedais iki 50 cm.). Žydi švelniai violetiniais su tamsiomis gyslomis, dideliais iki 5 cm žiedais. Žydi nuo pat vasaros pradžios iki pirmų šalnų. Augdamas plečiasi horizontaliai ir suformuoja tankų kilimą.
 

4.50

Snaputis himalajinis BABY BLUE

Geranium himalayense BABY BLUE

Žydi melsvais žiedais birželio - liepos mėn. 40 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

3.80

Snaputis KARMINA

Geranium x cantabrigiense KARMINA

Aukštis 20-25 cm ir iki 40 cm pločio. Žydi V - VII mėn. rausvai purpuriniais žiedais. Vasarą lapai žali, rudeniop nurausta. Nereiklūs ir nesunkiai ištveria klimato pokyčius – tiek sausras, tiek vėsų ir lietingą orą. Jie greitai suveši. Kadangi turi gražiai suskaidytus lapus, net ir nežydėdami atrodo puikiai. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje.

3.80

Snaputis NEW DIMENSION

Geranium NEW DIMENSION

Žydi žydrais žiedeliais nuo vasaros pradžios iki pabaigos. Kupstelis 30 - 35 cm aukščio ir 45 cm pločio. Lapai pavasarį ir ankstyvą vasarą tamsiai bronziniai, vasarą tamsiai žali, o rudenį beveik raudoni. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje.

3.80

Puslapiai