Snapučiai

Yra 9 prekės (-ių)

Snaputis BLACK BEAUTY

Geranium pratense BLACK BEAUTY

Tamsialapis snaputis. Augs 20 cm. aukščio ir 40 cm. pločio keru. Pradeda žydėti vasaros pradžioje ir žydi iki stipresnių šalnų violetinės spalvos žiedais. Snapučiai ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams.

3.80

Snaputis CLOUD NINE

Geranium pratense CLOUD NINE

Žydi melsvais pilnaviduriais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 40 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.
 

3.80

Snaputis himalajinis BABY BLUE

Geranium himalayense Baby blue

Žydi melsvais žiedais birželio - liepos mėn. 40 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

3.00

Snaputis J.S.MATU VU

Geranium J.S.Matu Vu

NAUJIENA. Žydi nuostabiais šviesiai violetiniais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 40 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

4.50

Snaputis MIDNIGHT REITER

Geranium Midnight Reiter

NAUJIENA. Žydi melsvais-violetiniais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 20-25 cm. aukščio ir 25-30 cm. pločio.Lapai tamsiai bordo spalvos. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

4.50

Snaputis MIDNIGHT WHITE

Geranium Midnight White

NAUJIENA. Žydi baltais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 20-25 cm. aukščio ir 25-30 cm. pločio.Lapai tamsiai bordo spalvod. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

3.80

Snaputis NEW DIMENSION

Geranium New Dimension

Žydi  rožinėsivioletinės spalvos žiedais nuo vasaros pradžios iki pabaigos. krumelis 40 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Lapai pavasarį ir ankstyvą vasarą tamsiai bronziniai, vasarą tamsiai žali o rudeni beveik raudoni. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje.

3.80

Snaputis PINK POUFFE

Geranium sanguineum PINK POUFFE

Rausvažiedis snaputis. Pirmieji žiedai pasirodo gegužę, o vėlyviausi – net spalį. Žemaūgis (10-15 cm. aukščio) ir besidriekiantis. Nereiklūs ir nesunkiai ištveria klimato pokyčius – tiek sausras, tiek vėsų ir lietingą orą. Jie greitai suveši. Kadangi turi gražiai suskaidytus lapus, net ir nežydėdami atrodo puikiai. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje.

3.00

Snaputis ROZANNE

Geranium ROZANNE

Surinkęs daug apdovanojimų dėl ilgo žydėjimo, kompaktiško kero bei atsparumo ligoms. Aukštis 30-40 cm. (su žiedias iki 50 cm.) ir iki 80 cm. pločio. Žydi mėlynai violetiniais žiedais VI - X mėn. Augdamas plečiasi horizontaliai ir suformuoja kilimuką. Reikia derlingos, drėgnos dirvos, tad labai sausoje vietoje jis prastai augtų bei žydėtų. Gali augti ir labai lengvame pavėsyje. 

3.80