Snapučiai

Yra 16 prekės (-ių)

Snaputis STORM CLOUD

Geranium pratense STORM CLOUD

Žydi du kartus per sezoną: vasaros pradžioje (gegužė - birželis) ir nukirpus nužydėjusius žiedelius sužydi dar kartą vasaros pabaigoje. 40 cm aukščio (su žiedais iki 50 cm) ir 45 cm pločio. Lapai tamsūs, žiedeliai sodriai mėlyni. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

Nuo 3.80

Snaputis APFELBLUTE

Geranium sanguineum APFELBLUTE

Žydi gegužės - rugpjūčio mėn. švelniai rausvos spalvos žiedais. 15 - 20 cm aukščio ir 30 cm pločio. Augalui reikia vidutinio derlingumo ir drėgnumo dirvos, bet užmirkimo nepakenčia. Toleruoja ir sausrą. Gausiausiai žydi augdamas saulėtoje vietoje, bet gali augti ir daliniame ar net visiškame pavėsyje. Rudeniop lapija nurausta. 

3.80

Snaputis BIOKOVO

Geranium × cantabrigiense BIOKOVO

Žydi baltais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 15 cm. aukščio (su žiedais 20 cm.) ir iki 35 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

3.80

Snaputis BLACK BEAUTY

Geranium pratense BLACK BEAUTY

Tamsialapis snaputis. Aukštis 40 cm (žydėjimo metu 45 cm) ir 40 cm pločio. Žydi gegužės - rugpjūčio mėn. violetinės spalvos žiedais. Snapučiai ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams.

4.00

Snaputis BROOKSIDE

Geranium BROOKSIDE

Žiedeliai mėlynai violetiniai su baltu viduriuku. 30-60 cm. aukščio, plotis iki 60-90 cm. Lapai žali, giliai karpyti. Žydi gegužės - liepos mėn. Reikia derlingos, drėgnos dirvos, tad labai sausoje vietoje jis prastai augtų bei žydėtų. Gali augti ir labai lengvame pavėsyje. 

4.50

Snaputis CLOUD NINE

Geranium pratense CLOUD NINE

Žydi melsvais pilnaviduriais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 40 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.
 

4.50

Snaputis ELWORTHY EYECATCHER

Geranium ELWORTHY EYECATCHER

40-50 cm. aukščio ir 60-90 cm. pločio. Žydi VI-X mėn. ryškia alyvine spalva. Žiedai dideli, iki 4 cm. skersmens. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto. Netinka užmirkstančios vietos. Snapučiai ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams.

4.50

Snaputis himalajinis BABY BLUE

Geranium himalayense BABY BLUE

Žydi melsvais žiedais birželio - liepos mėn. 40 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

3.80

Snaputis KARMINA

Geranium x cantabrigiense KARMINA

Aukštis 20-25 cm ir iki 40 cm pločio. Žydi V - VII mėn. rausvai purpuriniais žiedais. Vasarą lapai žali, rudeniop nurausta. Nereiklūs ir nesunkiai ištveria klimato pokyčius – tiek sausras, tiek vėsų ir lietingą orą. Jie greitai suveši. Kadangi turi gražiai suskaidytus lapus, net ir nežydėdami atrodo puikiai. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje.

3.80

Snaputis MIDNIGHT REITER

Geranium MIDNIGHT REITER

Žydi melsvai violetiniais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 20-25 cm aukščio ir 25-30 cm pločio. Lapai tamsiai bordo spalvos. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

4.50

Puslapiai