Snapučiai

Yra 14 prekės (-ių)

Snaputis BIOKOVO

Geranium × cantabrigiense BIOKOVO

Žydi baltais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 15 cm. aukščio (su žiedais 20 cm.) ir iki 35 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

3.80

Snaputis BLACK BEAUTY

Geranium pratense BLACK BEAUTY

Tamsialapis snaputis. Aukštis 40 cm (žydėjimo metu 45 cm) ir 40 cm pločio. Žydi gegužės - rugpjūčio mėn. violetinės spalvos žiedais. Snapučiai ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams.

4.00

Snaputis BROOKSIDE

Geranium BROOKSIDE

Žiedeliai mėlynai violetiniai su baltu viduriuku. 30-60 cm. aukščio, plotis iki 60-90 cm. Lapai žali, giliai karpyti. Žydi gegužės - liepos mėn. Reikia derlingos, drėgnos dirvos, tad labai sausoje vietoje jis prastai augtų bei žydėtų. Gali augti ir labai lengvame pavėsyje. 

4.50

Snaputis CLOUD NINE

Geranium pratense CLOUD NINE

Žydi melsvais pilnaviduriais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 40 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.
 

4.50

Snaputis ELWORTHY EYECATCHER

Geranium ELWORTHY EYECATCHER

40-50 cm. aukščio ir 60-90 cm. pločio. Žydi VI-X mėn. ryškia alyvine spalva. Žiedai dideli, iki 4 cm. skersmens. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto. Netinka užmirkstančios vietos. Snapučiai ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams.

4.50

Snaputis himalajinis BABY BLUE

Geranium himalayense BABY BLUE

Žydi melsvais žiedais birželio - liepos mėn. 40 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

3.80

Snaputis KARMINA

Geranium x cantabrigiense KARMINA

Aukštis 20-25 cm ir iki 40 cm pločio. Žydi V - VII mėn. rausvai purpuriniais žiedais. Vasarą lapai žali, rudeniop nurausta. Nereiklūs ir nesunkiai ištveria klimato pokyčius – tiek sausras, tiek vėsų ir lietingą orą. Jie greitai suveši. Kadangi turi gražiai suskaidytus lapus, net ir nežydėdami atrodo puikiai. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje.

3.80

Snaputis MIDNIGHT GHOST

Geranium pratense MIDNIGHT GHOST

Tamsialapis ir baltažiedis snaputis. Lapai tamsiai bordo spalvos. Aukštis iki 30 cm., plotis iki 40 cm. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

3.80

Snaputis MIDNIGHT REITER

Geranium MIDNIGHT REITER

Žydi melsvai violetiniais žiedais gegužės - rugpjūčio mėn. 20-25 cm aukščio ir 25-30 cm pločio. Lapai tamsiai bordo spalvos. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje. Tinka ir priesmėlis, tik skurdžią smėlio dirvą reikia pagerinti įmaišant komposto.

4.50

Snaputis NEW DIMENSION

Geranium NEW DIMENSION

Žydi žydrais žiedeliais nuo vasaros pradžios iki pabaigos. Kupstelis 40 cm. aukščio ir 45 cm. pločio. Lapai pavasarį ir ankstyvą vasarą tamsiai bronziniai, vasarą tamsiai žali, o rudenį beveik raudoni. Snapučiai nereiklūs, ypač tinka laukinių gėlių kompozicijoms ir kaimiško stiliaus sodams. Gražiausi augs saulėtoje vietoje, derlingame priemolyje.

3.80

Puslapiai