Veronikos

Yra 9 prekės (-ių)

Veronika BLUE BOMB

Veronica hybrid BLUE BOMB

Žiedai ryškiai mėlyni, susitelkę į kekes, labiau panašūs i astilbių žiedus, daugiametė. Žydi VI - VIII mėn. Žydėjimo metu 30-40 cm. aukščio ir apie 50 cm. pločio. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje.

4.50

Veronika ilgalapė FIRST GLORY

Veronica longifolia FIRST GLORY

Žiedai ryškiai mėlyni, daugiametė. Žydi VI - VIII mėn. 30 cm aukščio (žydėjimo metu iki 40 cm) ir 40 cm pločio kerelis. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje.

3.50

Veronika ilgalapė FIRST LADY

Veronica longifolia FIRST LADY

Žiedai švarios baltos spalvos, daugiametė. Žydi VI-VIII mėn. Užauga iki 50 cm. aukščio. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje.

3.50

Veronika ilgalapė FIRST LOVE

Veronica longifolia FIRST LOVE

Žydi sodriai rožiniais žiedais VI-VIII mėn. Aukštis 30-50 cm. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje.

3.50

Veronika ilgalapė FIRST MATCH

Veronica longifolia FIRST MATCH

30 cm aukščio (su žiedynais iki 40 cm) ir iki 45 cm pločio. Žydi birželio - rugpjūčio mėn. violetiniais ilgais žiedynais. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje. Kad išlaikyti ilgą augalo žydėjimo laikotarpį, reikia vis nukirpti peržydėjusius žiedynus.

3.50

Veronika ULSTER BLUE DWARF

Veronica spicata ULSTER BLUE DWARF

Žydi sodriai mėlynais žiedais V - IX mėn. Aukštis 20 cm. (žydėjimo metu 30 cm.), plotis 30 cm. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje. Tinka alpinariumams, grupėmis, pavieniui ar sodinti vazonuose.

4.00

Veronika varpotoji BUBBLEGUM CANDLES

Veronica spicata BUBBLEGUM CANDLES

25 cm aukščio (su žiedais iki 30 cm) ir iki 30 cm pločio. Žydi VI - VII mėn. ilgais rožiniais žiedynais. Kad gausiau ir ilgiau žydėtų, reikėtų iškarpyti peržydėjusius žiedynus. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje. Tinka alpinariumams, grupėmis, pavieniui ar sodinti vazonuose.

4.00

Veronika varpotoji ROYAL CANDLES

Veronica spicata ROYAL CANDLES

Žydi sodriai mėlynais žiedais VII-VIII mėn. Aukštis 20 cm. (žydėjimo metu 30 cm.), plotis 25 cm. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje. Tinka alpinariumams, grupėmis, pavieniui ar sodinti vazonuose.

3.50

Veronika varpotoji SNOW CANDLES

Veronica spicata SNOW CANDLES

Kerelis kompaktiškas ir labai tvirtas. Žydi baltais žiedais VI - VII mėn. Aukštis 25 cm. (žydėjimo metu 35 cm.), plotis 30 cm. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje. Tinka alpinariumams, grupėmis, pavieniui ar sodinti vazonuose.

3.50