Veronikos

Yra 4 prekės (-ių)

Veronika BLUE BOMB

Veronica hybrid Blue Bomb

Žiedai ryškiai mėlyni, susitelkę į kekes, labiau panašūs i astilbių žiedus, daugiametė. Žydi VI-VIII mėn. Žydėjimo metu 30-40 cm. aukščio ir apie 50 cm. pločio. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje.

4.50

Veronika varpotoji BUBBLEGUM CANDLES

Veronica spicata BUBBLEGUM CANDLES

25 cm. aukščio (su žiedais iki 30 cm.) ir iki 30 cm. pločio. Žydi birželio - liepos mėn. ilgais rožiniais žiedynais. Kad gausiau ir ilgiau žydėtų, reikėtų iškarpyti peržydėjusius žiedynus. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje. Tinka alpinariumams, grupėmis, pavieniui ar sodinti vazonuose.

4.00

Veronika varpotoji ROYAL CANDLES

Veronica spicata ROYAL CANDLES

Žydi sodriai mėlynais žiedais VII-VIII mėn. Aukštis 20 cm. (žydėjimo metu 30 cm.), plotis 25 cm. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje. Tinka alpinariumams, grupėmis, pavieniui ar sodinti vazonuose.

3.50

Veronika varpotoji SNOW CANDLES

Veronica spicata SNOW CANDLES

Kerelis kompaktiškas ir labai tvirtas. Žydi baltais žiedais VI-VII mėn. Aukštis 25 cm. (žydėjimo metu 35 cm.), plotis 30 cm. Geriausiai auga saulėtoje vietoje, vidutinio sunkumo ar lengvesnėje dirvoje. Tinka alpinariumams, grupėmis, pavieniui ar sodinti vazonuose.

3.50