Viksvos

Yra 21 prekės (-ių)

Viksva AMAZON MIST

Carex comans AMAZON MIST

Daugiametis žolinis augalas. Iki 30 cm aukščio ir tiek pat pločio. Lapijos spalva žaliai sidabrinė. Mėgsta saulėtą ar pusiau pavėsio vietą.

4.00

Viksva ankstyvoji THE BEATLES

Carex caryophyllea THE BEATLES

Viksva su bitlų šukuosena:-) Daugiametis žolinis augalas, 10-20 cm aukščio ir iki 30 cm. pločio. Žali stiebeliai išsvirę į šonus. Žydi gegužės - birželio mėn. rusvomis varpomis. Mėgsta drėgną gruntą, gerai auga vandens pakrantėse. Gerai auga daliniame pavėsyje. 

4.00

Viksva BRONZE FORM

Carex comans BRONZE FORM

Rudų lapų viksva 40 cm. aukščio ir 30 cm. pločio. Tinka auginti tiek saulėje, tiek pavėsyje. 

4.00

Viksva BUNNY BLUE

Carex laxiculmis BUNNY BLUE

30 - 35 cm aukščio ir iki 30 cm pločio. Žydi balandžio - gegužės mėn. gelsvomis varpomis. Lapai melsvai žali, gana platūs. Formuoja tankius ir kompaktiškus kerelius. Mėgsta vidutinio ar visiško pavėsio vietas, vidutiniškai drėgną dirvą. 

4.00

Viksva COPENHAGEN SELECT

Carex pilosa COPENHAGEN SELECT

Visžalė viksva tvirta blizgia žalia lapija. Iki 40 cm aukščio ir panašaus pločio. Žydi nuo gegužės mėn. rusvomis varpomis. Puikiai auga daliniame ar visiškame pavėsyje. Gali augti ir saulėtoje vietoje, bet tada gruntas turi būti pakankamai drėgnas. 

4.00

Viksva EVERGOLD

Carex oshimensis EVERGOLD

Visžalė daugiametė viksva 25 cm. aukščio ir 30 cm. pločio. Kieti žali lapai su ryškiai geltonai kreminėmis juostelėmis per vidurį. Nuo liepos mėn. iki rudens žydi dekoratyviomis varpomis. Geriausiai auga saulėtoje ar pusiau pavėsio vietoje, derlingame, pralaidžiame grunte.

4.00

Viksva EVERORO

Carex oshimensis EVERORO

Visžalė daugiametė viksva 30 - 45 cm. aukščio ir 30 cm. pločio. Kieti žali lapai su ryškiai geltonai kreminėmis juostelėmis per vidurį. Vasaros viduryje žydi dekoratyviomis varpomis. Geriausiai auga pusiau pavėsio vietoje, derlingame, pralaidžiame grunte. Gali augti ir saulėtoje vietoje, bet dirva turi būti drėgna. Atsparumas šalčiui iki -25°C.

4.00

Viksva FROSTED CURLS

Carex comans FROSTED CURLS

Labai dekoratyvi, pilkšvais išsvirusiais lapeliais viksva. Žydi rusvomis varpomis V - VII mėn. Mėgsta saulėtą ar pusiau pavėsio vietą. 25 cm aukščio (su žiedynais iki 35 cm) ir iki 30 cm pločio. 

4.00

Viksva GOLD FOUNTAINS

Carex dolichostachya GOLD FOUNTAINS

15 cm aukščio ir iki 35 cm pločio. Žydi birželio - rugsėjo mėn. Mėgsta vidutinio ar visiško pavėsio vietas, vidutiniškai drėgną dirvą. 

4.00

Viksva GOLDWELL

Carex oshimensis GOLDWELL

Nedideliu kereliu auganti kompaktiška viksva. Iki 25 - 30 cm aukščio ir 40 cm pločio. Lapija gelsvai žalia, gražiai išsvirusi. Geriausiai auga pusiau pavėsio vietoje, derlingame, pralaidžiame grunte.

4.00

Puslapiai