Gervuogės

Yra 4 prekės (-ių)

Gervuogė bedyglė ARAPAHO

Rubus fruticosus ARAPAHO

Uogas nokina liepos mėnesį. Uogos skanios, tamsiai mėlynos į juodumą, pailgos. Stiebai bedygliai. Šie augalai mėgsta saulę ir gerą oro cirkuliaciją. Gervuogės auginamos panašiai kaip avietės. Mėgsta sodo dirvožemį prisodrintą drėgmės, bet gerai nusausinamą, galima mulčiuoti saugant drėgmę.

6.00

Gervuogė bedyglė BLACK SATIN

Rubus fruticosus BLACK SATIN

Labai derlinga veislė, nereikli dirvai. Uogas nokina rugpjūtį. Uogos skanios, tamsiai mėlynos į juodumą, pailgos. Veislė atspari kenkėjams, neleidžia šaknų atžalų. Stiebai bedygliai. Šie augalai mėgsta saulę ir gerą oro cirkuliaciją. Gervuogės auginamos panašiai kaip avietės. Mėgsta sodo dirvožemį prisodrintą drėgmės, bet gerai nusausinamą, galima mulčiuoti saugant drėgmę.

6.00

Gervuogė bedyglė LOCH NESS

Rubus fruticosus LOCH NESS

Labai derlinga bespyglė veislė. Uogas nokina nuo liepos vidurio iki rugpjūčio pabaigos. Uogos skanios, tamsiai mėlynos į juodumą, pailgos, labai gero skonio, aromatingos. Stiebai bedygliai. Šie augalai mėgsta saulę ir gerą oro cirkuliaciją. Gervuogės auginamos panašiai kaip avietės. Mėgsta sodo dirvožemį prisodrintą drėgmės, bet gerai nusausinamą, galima mulčiuoti saugant drėgmę.

6.00

Gervuogė TRIPLE CROWN

Rubus fruticosus TRIPLE CROWN

Vaisiai skinami nuo liepos pabaigos iki spalio mėn. Uogos skanios, saldžios, aromatingos, tamsiai mėlynos į juodumą, pailgos. Šie augalai mėgsta saulę ir gerą oro cirkuliaciją. Gervuogės auginamos panašiai kaip avietės. Mėgsta sodo dirvožemį prisodrintą drėgmės, bet gerai nusausinamą, galima mulčiuoti saugant drėgmę. Suaugęs krūmas pasiekia 2,5 - 3 m. aukštį ir 1-2 m. plotį. 

6.00