Svarainiai

Yra 5 prekės (-ių)

Svarainis ORANGE STORM

Chaenomeles speciosa Orange Storm

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai (balandžio-gegužės mėn.) puošniais oranžiniais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1 m. aukščio. Galima sodinti su smulkiažiedėmis rožėmis arba vietoje jų, labai panašus, tik žymiai atsparesnis.

9.50

Svarainis PINK STORM

Chaenomeles speciosa Pink Storm

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai (balandžio-gegužės mėn.) puošniais pilnaviduriais sodriai rožiniais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1-1,2 m. aukščio. Galima sodinti su smulkiažiedėmis rožėmis arba vietoje jų, labai panašus, tik žymiai atsparesnis.

9.50

Svarainis puošnusis ELLY MOSSEL

Chaenomeles x superba ELLY MOSSEL

Vienas ištvermingiausių svarainių, atsparumas šalčiui iki - 35 laipsniai. Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, nuo pavasario vidurio iki vasaros puošniais ryškiai raudonais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1,50 m. Vaisiai prinoksta rugsėjo mėn.

5.50

Svarainis puošnusis FIRE DANCE

Chaenomeles x superba FIRE DANCE

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, balandžio-gegužės mėn. puošniais ryškiai raudonais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 2 m. aukščio (per 10 metų). Vaisiai prinoksta rugsėjo mėn. ir yra vertingi gydomosiomis savybėmis.

5.50

Svarainis SCARLET STORM

Chaenomeles speciosa Scarlet Storm

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai (balandžio-gegužės mėn.) puošniais pilnaviduriais raudonai-orandžiniais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1-1,2 m. aukščio. Galima sodinti su smulkiažiedėmis rožėmis arba vietoje jų, labai panašus, tik žymiai atsparesnis.

9.50