Svarainiai

Yra 9 prekės (-ių)

Svarainis HOT FIRE Minvesu

Chaenomeles Hot Fire Minvesu

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, balandžio-gegužės mėn. vienais ryškiausių sodriai raudonais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1-1,2 m. aukščio.

Galima sodinti su smulkiažiedėmis rožėmis arba vietoj jų, labai panašus tik žymiai atsparesnis.

9.50

Svarainis japoninis SARGENTII

Chaenomeles japonica SARGENTII

Kilęs iš Japonijos. Gausiai žydi gegužės mėn. dekoratyviais raudonai oranžiniais žiedais. Rudenį subrandina kvapnius, geltonus, stambius vaisius. Lapai žali, blizgūs. Iki 0,8 m. aukščio.

 

IŠPARDUOTA

0.00

Svarainis MANGO STORM Mincha01

Chaenomeles Mango Storm Mincha01

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, balandžio-gegužės mėn. puošniais ryškiai oranžiniais pilnaviduriais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1-1,2 m. aukščio. Augalas toleruoja įvairias dirvas. Geriausiai auga (ph 5-6) dirvose.

9.50

Svarainis ORANGE STORM

Chaenomeles speciosa Orange Storm

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, balandžio-gegužės mėn. puošniais oranžiniais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1 m. aukščio.

Galima sodinti su smulkiažiedėmis rožėmis arba vietoj jų, labai panašus tik žymiai atsparesnis.

9.50

Svarainis PINK STORM

Chaenomeles speciosa Pink Storm

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, balandžio-gegužės mėn. puošniais pilnaviduriais sodriai rožiniais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1-1,2 m. aukščio.

Galima sodinti su smulkiažiedėmis rožėmis arba vietoj jų, labai panašus tik žymiai atsparesnis.

9.50

Svarainis puošnusis CRIMSON AND GOLD

Chaenomeles x superba CRIMSON AND GOLD

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, balandžio-gegužės mėn. puošniais ryškiai raudonais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1 m. aukščio.

0.00

Svarainis puošnusis ELLY MOSSEL

Chaenomeles x superba ELLY MOSSEL

 

Vienas ištvermingiausių svarainių, atsparumas šalčiui iki - 35 laipsniai. Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, nuo pavasario vidurio iki vasaros puošniais ryškiai raudonais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1,50 m.

0.00

Svarainis puošnusis NICOLINE

Chaenomeles x superba NICOLINE

Žydi ryškiai raudonais dideliais (3,5 cm.), labai dekoratyviais žiedais. Tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, nuo pavasario vidurio iki vasaros. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1,20 m.

0.00

Svarainis SCARLET STORM

Chaenomeles speciosa Scarlet Storm

Labai dekoratyvus, tinka auginti soduose ir parkuose dėl gražios krūmo formos, žiedų ir lapų spalvos. Žydi ilgai, balandžio-gegužės mėn. puošniais pilnaviduriais raudonai-orandžiniais žiedais. Lapai tamsiai žali. Krūmas užauga iki 1-1,2 m. aukščio.

Galima sodinti su smulkiažiedėmis rožėmis arba vietoj jų, labai panašus tik žymiai atsparesnis.

9.50