Alyvos

Yra 29 prekės (-ių)

Alyva Bloomerang PINK PERFUME

Syringa Bloomerang PINK PERFUME

Užauga 1,2 - 1,5 m aukščio ir iki 1,5 m pločio. Rausvai alyvinės spalvos žiedai pasižymi intensyviu maloniu aromatu. Iš pradžių žydi gegužės–birželio mėn, paskui antrąją vasaros pusę. Labiau mėgsta saulėtas vietas, tačiau pakenčia ir pusiau pavėsį. Gražus krūmas parkams ar nedideliems sodams.

11.00

Alyva DARK PURPLE

Syringa Bloomerang® Dark Purple

Sodriai purpurinė spalva. Žydi du kartus per sezoną. Per 10 metų užauga iki 1,2 -1,8 m.

12.00

Alyva FLOWERFEST WHITE

Syringa FLOWERFEST WHITE

IŠPARDUOTA.

Šios veislės alyvos auga gana kompaktiška rutuliška laja ir pasižymi ilgu žydėjimo periodu pavasarį nuo gegužės iki liepos, ir pasikartojantis rugpjūčio mėn.
 

Nuo 12.00

Alyva FLOWERFESTA PINK PA (skiepyta į kamieną)

Syringa FLOWERFESTA PINK PA

NAUJIENA. Rožinė spalva. Šios veislės alyvos auga gana kompaktiška rutuliška laja ir pasižymi ilgu žydėjimo periodu pavasarį nuo gegužės iki liepos, ir pasikartojantis rugpjūčio mėn.
Parduodamas augalas medelio formos 80 cm. aukščio koteliu.

26.00

Alyva FLOWERFESTA PURPLE PA (skiepyta į kamieną)

Syringa FLOWERFESTA PURPLE PA

IŠPARDUOTA.

NAUJIENA. Šviesiai violetinė spalva. Šios veislės alyvos auga gana kompaktiška rutuliška laja ir pasižymi ilgu žydėjimo periodu pavasarį nuo gegužės iki liepos, ir pasikartojantis rugpjūčio mėn. Parduodamas augalas medelio formos 80 cm. aukščio koteliu.

0.00

Alyva mejerio JOSEE

Syringa meyeri JOSEE

Forma: rutuliška

Sodinimo vieta: pusiau saulėta, saulėta

Mejerio, arba tankiašakės alyvos (Syringa meyeri) yra apie tris kartus mažesnės nei paprastosios. Krūmas tankus, kompaktiškas, 1–1,5 m aukščio, kupolo formos. Smulkūs, bet kvapūs rožiniai žiedai susitelkę į tankias, iki 10-12 cm ilgio šluoteles, stipriai kvepia.

7.00

Alyva mejerio PALIBIN

Syringa meyeri PALIBIN

Forma: rutuliška

Sodinimo vieta: pusiau saulėta, saulėta

Mejerio, arba tankiašakės alyvos (Syringa meyeri) yra apie tris kartus mažesnės nei paprastosios. Krūmas tankus, kompaktiškas, 1–1,5 m aukščio, kupolo formos. Smulkūs, bet kvapūs violetiškai rausvi žiedai susitelkę į tankias, iki 8 cm ilgio šluoteles, stipriai kvepia.

Nuo 7.00

Alyva mejerio PALIBIN PA (skiepyta į kamieną)

Syringa meyeri PALIBIN PA

Alyva, skiepyta į kamieną. Augs medelio formos. Formuos tankią, apvalią, kompaktišką lają 1–1,5 m aukščio, kupolo formos. Smulkūs, bet kvapūs violetiškai rausvi žiedai susitelkę į tankias, iki 8 cm ilgio šluoteles, stipriai kvepia. Medelis parduodamas apie 90 cm. kamienas + 70 cm. laja

Nuo 26.00

Alyva MISS KIM

Syringa patula MISS KIM

Forma: rutuliška

Sodinimo vieta: pusiau saulėta, saulėta

Tankus krūmas stačiomis šakomis, iki 1,2 m. aukščio ir 1 m. pločio, lapai smulkūs. Žiedai kvepiantys šviesiai violetiniai, žydi birželio - liepos mėn. Žydi visai maži krūmeliai. Neduoda atžalų. Mėgsta derlingą, pralaidų dirvožemį.

Nuo 7.00

Alyva paprastoji ALBA

Syringa vulgaris Alba

Forma: kūginė

Sodinimo vieta: saulėta

Lėtai augantis krūmas ar medelis iki 3,5 m aukščio. Žiedai kvapūs, pilnaviduriai, balti, šluotelės ilgis 20–25 cm, žydi V mėn. Tinka drėgna, derlinga ir vidutinio derlingumo, priemolio, priesmėlio, kalkinga dirva.

Nuo 7.00

Puslapiai