Budlėjos

Yra 31 prekės (-ių)

Budlėja LILAC CHIP "Valbud3"

Buddleja Lilac Chip "Valbud3"

Krūmas šiek tiek išsvyrusiomis šakomis, siaurais žaliais blizgiais lapais tik iki 0,5 m. aukščio ir iki 0,7m. pločio. Žydi kasmet ir gausiai sodriai violetiniais žiedais su oranžine akute nuo liepos mėn. iki rudens. Žiedų kekės iki  25 cm. ilgio ir 6 cm. pločio. Puikiai tinka auginti vazonuose. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų.

9.00

Budlėja MISS RUBY

Buddleja MISS RUBY

Krūmas  1-1,3 m. nepaprastai ryškiai raudonai violetiniais žiedais. Žydi kasmet ir gausiai ant pirmamečių ūglių nuo liepos mėn. iki rudens. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų. Sodiname į derlingą pralaidų gruntą, ir saulėje.

 

Nuo 9.00

Budlėja BUTTERFLY TOWER

Buddleja davidii BUTTERFLY TOWER

Ši budlėja auga kolonine forma, gali pasiekti 2 m. aukštį, plotis 1 m. Žiedai violetinės spalvos. Budlėjos šviesamėgės. Kad geriau augtų ir žydėtų, joms parinkite saulėtą vietą, apsaugotą nuo vėjų ir skersvėjų. Dirvai augalai nėra reiklūs, bet tik derlingoje išauga gražūs. 

9.00

Budlėja davido GULLIVER

Buddleja davidii Gulliver

Kompaktiškas krūmas, iki 1,5 – 2 m aukštį ir  1,2 m plotį. Žydėjimas tęsiasi nuo birželio iki rugsėjo mėnesio. Rausvai alyviniai žiedynai siekia iki 30 cm ilgį. Lapai žalios spalvos.  Gerai auga saulėtoje,derlingoje, drėgnoje, bet neužmirkusioje dirvoje.

Parduodamas 3 litrų vazone.

 

7.00

Budlėja davido REVE DE PAPILLON BLUE "Minpap3"

Buddleja davidii Reve de Papillon Blue "Minpap3"

Krūmas šiek tiek išsvyrusiomis šakomis, siaurais žaliais blizgiais lapais iki 1,5-2,0 m. aukščio ir panašaus pločio. Žydi kasmet ir gausiai rausvai violetiniais žiedais su oranžine akute nuo liepos mėn. iki rudens. Žiedų kekės labai didelės iki  40-45 cm. ilgio ir 10 cm. pločio. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų.

 

Nuo 6.00

Budleja davido BERRIES and CREAM

Buddleja dav. Berries and Cream

NAUJIENA. Krūmas 2-2,5 m. aukščio ir iki 1,5-2 m. pločio, vienam žiedyne violetiniai ir balti žiedai, kurie pasiekia  15 - 25 cm. ilgį. Žydi kasmet ir gausiai ant pirmamečių ūglių nuo liepos mėn. iki rudens. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų. Sodiname į derlingą pralaidų gruntą ir saulėje.

Nuo 6.00

Budlėja davido DREAMING WHITE

Buddleja davidii DREAMING WHITE

Kompaktiška balta budlėja, pasiekianti 70 - 90 cm. aukštį ir apie 50 cm. plotį. Krūmas šiek tiek išsvyrusiomis šakomis, siaurais žaliais lapais. Žydi kasmet ir gausiai baltais žiedynais VI - IX mėn. Dėl kompaktiško dydžio augalas puikiai tinka sodinti į vazonus. Budlėjos dar vadinamos rudeninėmis alyvomis. Mėgsta saulėtą vietą.

6.00

Budlėja davido ILE de FRANCE

Buddleja davidii Ile de France

Kompaktiškas krūmas, iki 1,5 – 2,5 m aukštį ir panašų plotį. Žydėjimas tęsiasi nuo birželio iki rugsėjo mėnesio. Sodrūs alyviniai žiedynai siekia iki 15-20 cm ilgį. Lapai žalios spalvos.  Gerai auga saulėtoje,derlingoje, drėgnoje, bet neužmirkusioje dirvoje.

Parduodamas 3 litrų vazone.

6.00

Budlėja davido MAGENTA MUNCHKIN

Buddleja davidii MAGENTA MUNCHKIN

Aukštis 75-90 cm., plotis 100 cm. 

6.00

Budlėja davido PEACOCK

Buddleja davidii 'Peakeep' PEACOCK

Krūmas šiek tiek išsvyrusiomis šakomis, siaurais žaliais blizgiais lapais iki 1,5 m. aukščio ir tiek pat pločio. Žydi kasmet ir gausiai rausvai violetiniais žiedais nuo liepos mėn. iki rudens. Žiedų kekės gana plačios iki  25 cm. ilgio ir 10 cm. pločio. Budlėjos dar vadinamas rudeninėmis alyvomis. Jų patrauklumas dar padidėja dėl kvapių žiedų.

6.00

Puslapiai