Pūsleniai

Yra 10 prekės (-ių)

Pūslenis putinalapis ALL BLACK 'Minall2'

Physocarpus opulifolius All Black 'Minall2'

NAUJIENA.

Kompaktiškas žymiai smulkiasneis lapais nei kitos veislės. Lapai tamsiai bordo spalvos. Per 10 metų užauga apie 0,8-1,0 metro aukščio.

Pritaikymas: alpinariumams, auginti vazonuose, šlaitams,grupėmis ir pavieniui, privačiuose ir viešuose želdynuose, kaip akcentinis ar foninis augalas.

6.00

Pūslenis putinalapis ANDRE

Physocarpus opulifolius ANDRE

Gana greitai augantis per 10 metų užauga apie 1,8 m.aukščio ir panašaus pločio.

Pritaikymas: alpinariumams,šlaitams, grupėmis ir pavieniui, kapų apželdinimui, privačiuose ir viešuose želdynuose, kaip akcentinis ar foninis augalas.

Reiklumas: saulėta, dalinis pavėsis, dirvožemiui nereiklus, zona 4-8. 

4.50

Pūslenis putinalapis ANGEL GOLD 'Minange'

Physocarpus opulifolius Angel Gold 'Minange'

NAUJIENA.

Geltonų lapų, 1,5 - 2,0 m. aukščio krūmas. Žiedai smulkūs, balti, kekėse. Žydi V-VI mėn. baltai su rožiniu viduriuku. Gražios pleiskanojančios žieve šakos. Vienodai gerai auga tiek sausose, tiek drėgnose dirvose. Sodinimo vieta tinka tiek saulėta, tiek pusiau saulėta. Saulėtoje vietoje lapai geltonesni. Rekomenduojame kaip foninį augalą arba gyvatvorėms.

Nuo 6.00

Pūslenis putinalapis ANNY'S GOLD

Physocarpus opulifolius ANNY'S GOLD

Margi lapai (šviesiai žali su geltona spalva). Žydi V-VI mėn. baltais žiedais. Auga iki 1,5 m. aukščio. Krūmas labai tankus, gausiai lapuotas. Ūgliai tvirti, nekarpomi viršutinėje dalyje išlinksta į šalis. Galima formuoti ir neaukštą, iki 1 m gyvatvorę, bet žiedų ir vaisių grožis atsiskleidžia tik ant aukštesnių ūglių.

0.00

Pūslenis putinalapis DART'S GOLD

Physocarpus opulifolius DART'S GOLD

Geltonų lapų, 1,20 - 1,50 m. aukščio krūmas. Žiedai smulkūs, balti, kekėse. Žydi V-VI mėn. baltai su rožiniu viduriuku. Gražios pleiskanojančios šakos. Vienodai gerai auga tiek sausose, tiek drėgnose dirvose. Sodinimo vieta tinka tiek saulėta, tiek pusiau saulėta. Saulėtoje vietoje lapai geltonesni. Rekomenduojame kaip foninį augalą arba gyvatvorėms.

Nuo 4.50

Pūslenis putinalapis DIABOLO

Physocarpus opulifolius DIABOLO

Žydi: VI-VII mėn.

Sodinimo vieta: tinka tiek saulėta, pusiau saulėta ar pavėsis

Krūmas iki 3 m. aukščio lengvai išsvirusiomis šakomis. Lapai penkiaskiaučiai tamsiai purpuriniai-raudoni. Uogos skaisčiai raudonos. Vienodai gerai auga tiek sausose, tiek drėgnose dirvose. Atsparus žemoms temperatūroms. Rekomenduojame kaip foninį augalą arba gyvatvorėms formuoti.

Nuo 6.00

Pūslenis putinalapis LITTLE ANGEL

Physocarpus opulifolius LITTLE ANGEL

Kompaktiškas žymiai smulkiasneis lapais nei kitos veislės. Jauni lapai tamsiai orandžinės, vėliau bordo spalvos. Per 10 metų užauga apie 1,3 - 1,5 metro aukščio.

Pritaikymas: alpinariumams, auginti vazonuose, šlaitams,grupėmis ir pavieniui, privačiuose ir viešuose želdynuose, kaip akcentinis ar foninis augalas.

Nuo 6.00

Pūslenis putinalapis LITTLE DEVIL

Physocarpus opulifolius LITTLE DEVIL

Kompaktiškas žymiai smulkiasneis lapais nei kitos veislės. Lapai labai tamsūs bordo spalvos. Žiedai švelniai rožinės spalvos, žydi labai gausiai. Per 10 metų užauga apie 1,3 - 1,5 metro aukščio. Labai panašus į "Little Angel".

Pritaikymas: auginti vazonuose, alpinariumams,šlaitams,grupėmis ir pavieniui, privačiuose ir viešuose želdynuose, kaip akcentinis ar foninis augalas.

Nuo 6.00

Pūslenis putinalapis SUMMER WINE

Physocarpus opulifolius SUMMER WINE

Kompaktiškas kupolo formos krūmas elegantiškai išsvyrančiomis šakomis, žydi labai gausiai.

Pritaikymas: alpinariumams,šlaitams,grupėmis ir pavieniui, privačiuose ir viešuose želdynuose, kaip akcentinis ar foninis augalas.

Reiklumas: saulėta, dalinis pavėsis, dirvožemiui nereiklus, zona 4-8. 

Nuo 4.70

Pūslenis putinalapis TINY WINE GOLD 'Smpotwg'

Physocarpus opulifolius Tiny Wine Gold

NAUJIENA. Nykštukinė pūslenio forma, geltonų lapų, 1,0-1,2 m. aukščio krūmas. Žiedai smulkūs, balti, kekėse, pumpurai sodriai rožiniai. Žydi V-VI mėn. baltai su rožiniu viduriuku. Gražios pleiskanojančios žieve šakos. Vienodai gerai auga tiek sausose, tiek drėgnose dirvose. Sodinimo vieta tinka tiek saulėta, tiek pusiau saulėta.

8.00